Penzion Doktorovic

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion „Doktorovic“ leží ve východní části Krušných hor v obci Mikulov, jen 13 km od lázeňského města Teplice a 9 km od města Osek. Penzion je vybudován ve více než 100 let starém hrázděném stavení v sudetském stylu, jež před nedávnem prošlo rozsáhlou, avšak velmi citlivou rekonstrukcí. Z penzionu „Doktorovic“ je krásný výhled do krajiny a na lyžařské centrum Bouřňák, v jehož těsné blízkosti se nachází.

Díky své poloze nabízí penzion Doktorovic dokonalou možnost k rekreaci. Zimní dovolenou zde můžete strávit na běžkách, sjezdových či skialpinistických lyžích. V létě se dá v okolí využít řada turistických a cyklistických tras. Možnost koupání je na nedalekém zatopeném dole Barbora, nebo v horském rybníku v obci Cínovec. Penzion pro vás nabízí i spoustu tematických pobytů a outdoorových aktivit.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI