Penzion Doubické chalupy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion  najdete v centru obce Doubice na rozhraní dvou vyjímečných oblastí - Lužických hor (Žitavských hor)  a Národního parku České Švýcarsko. Doubice leží na hranicích parku, takže do NP je to skutečně co by kamenem dohodil a zbytek dojel, třeba na koloběžce. V předjaří můžete vyrazit v Českém Švýcarsku pozorovat ledopády. Nově postavený penzion  nabízí  7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který si zasloužíte.  Ubytování si užijete v opravdu nadstandardně velikých a dobře vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, rozmístěných ve dvou budovách. Ve třetí je recepce.

Penzion nabízí 7 čtyřlůžkových apartmánů, které se nacházejí v Doubici asi 8 km od Krásné Lípy.

3 ap. typu A v přízemí (41m2)
3 ap. typu B v 1. patře (52 m2)
a jeden dvoulůžkový s možností přistýlky typu C v přízemí (48 m2).

Každý apartmán typu A a B má dvě oddělené ložnice. Jedna ložnice je s manželskou dvojpostelí a jedna s dvěma samostatnými lůžky.Penzion Doubické Chalupy nabízí skvělé možnosti k ubytováná v apartmánech o oblasti CHKO České Švýcarsko
Penzion Doubické Chalupy nabízí komfortní ubytování v apartmánech v oblast CHKO České Švýcrasko.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI