Penzion Komtesa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Cena. Popravdě níž už s cenou jít nejde, když chceme zachovat kvalitu. Ubytování v centru. 5 minut pěšky je skvělá nonstop pekárna a večeři nebo pivko najdete stejně daleko. Rychlý Internet. Máme dvě samostatná připojení s rychlostí 30mb/s rozdělených do 4 WiFi sítí. Satelitní TV s českými, slovenskými a německými programy. Parkování. Před penzionem jsou vyhrazené 4 místa, 50m daleko je další parkoviště s 12 místy. Prostorné pokoje, žádné kamrlíčky pro hobity. Velký pracovní stůl nevyhnutelný pro hosty na pracovní cestě u nás nechybí. Kuchyně a jídelny apartmánů jsou nové, plně vybaveny mikrovlnkou, varnou konvicí, vařičem a nádobím. Bezpečnost. Do budovy penzionu se dostanou jenom hosté a vždy jste minimálně za dvěma dveřmi. Konferenční místnost, pokud se potřebujete s někým potkat a pracovat. Stylové pokoje. Na stěnách nevisí obrázky z vesnické poutě, ale lehce provokativní díla Tchekirova.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI