Penzion Ocean

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v nově a moderně vybavených jednolůžkových, dvoulůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích se standartním zařízením. Náš penzion je vhodný pro širokou škálu klientů, ať už pro klasické turisty nebo dělnické party tak i pro školní výlety. Maximální celková kapacita ubytování je 16 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (wc, sprchový kout). V celém penzionu je volné připojení k internetu pomocí WI-FI. Pokoje mají společný kuchyňský kout s jídelnou. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a jídelním koutem.Při dlouhodobém ubytování je možné využít i praní přímo v penzionu. Nabízíme možnost parkování přímo v objektu. Možná je úschova kol. Snídaně, obědy i večeře a eventuální nákupy je možno absolvovat v blízkém okolí v okruhu cca 300m. Po dohodě možnost grilování včetně zápůjčky grilu.

Bar Ocean

V samotném objektu penzionu najdete v přízemý útulný, klidný a čistý bar za dobře zásobeným barem, výborným pivem a vždy milou a příjemnou obsluhou. V baru můžete sledovat sportovní přenosy nabo využít jiných námi nabízených služeb pro Vaši zábavu. Například kurzové sázky Startip.

Pro ubytované hosty funguje bar zároveň i jako recepce.

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI