Penzion Olympia

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný penzion je připraven Vám nabídnout veškeré pohodlí a kvalitní služby. Nabízíme ubytování v centru města Most, ale v tiché části se zelení. Objekt se nachází za nákupním střediskem Rozkvět, poblíž obchodního centra Centrál. V budově se také nachází obchod zaměřený na arabskou klientelu. Olympia centrum vzniklo v roce 1991. Od té doby prošlo mnoha změnami. Na počátku mohli návštěvníci využívat saunu, masáže, posilovnu, sál na aerobic a solárium. Postupem času měnilo Olympia centrum svoji tvář. V polovině devadesátých let byl zmodernizován fitness-bar a přibylo i oddělení prodeje sportovní výživy a sportovních doplňků. Na přelomu tisíciletí bylo zrušeno provozování sauny, masáží, aerobicu a solária. Bylo vytvořeno celkem 7 nových ubytovacích jednotek a tím přibyl do Olympia centra i penzion. V roce 2007 byla ukončena činnost fitness centra. Byly vybudovány dva nové luxusní apartmány s vlastními terasami a masážními sprchovými boxy. Nově bylo vybudováno v budově kadeřnictví, kde mají hosté 5% slevu. V současné době u nás najdete již 11 pokojů či apartmánů. Využít můžete posezení v letním altánu na zahradě. Doufáme, že budete spokojeni jako celá řada našich stálých zákazníků a těšíme se na Vaši návštěvu.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI