Penzion Pinocchio

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemný penzion rodinného typu s 21-letou tradicí Vám nabízí ubytování v klidné lázeňské čtvrti města Teplice. Vynikající poloha Penzionu Pinocchio umístěného na okraji šanovského parku Vám nabízí dostupnost do centra vzdáleného pouhých 5 min chůze. Pro naše hosty máme k dispozici 8 lůžek: (k zapůjčení i dětská postýlka), 1x apartmá (3 lůžka + plně vybavená kuchyň), 2x dvoulůžkový pokoj a 1x jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny: lednicí, koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT a plné pokrytí WIFI zdarma.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Nabízené možnosti pro výlety:

Komáří vížka s lanovou dráhou Krupka, vodní nádrž Barbora v Oldřichově, golf Barbora v Oldřichově, přírodní rezervace Bořeň v Bílině, obora Dubí ve Mstišově, muzeum a zámek města Duchcov, muzeum Teplice,
Bouřňák – sjezdové lyžování, běžky, cyklistické stezky – Ústí n. Labem, zoo Ústí n. Labem, autodrom  Most, hipodrom Most

V okolí se Vám nabízí pohled na udržovanou zeleň, vyhlášené kašny v letních měsících záplavu barevných záhonů a neopomeneme také možnosti posezení na naší terase, usazené v zeleni. Můžete zde třeba posnídat, pokud počasí dovolí nebo jen tak posedět u šálku dobré kávy, italských zákusků nebo zmrzlině, to vše vlastní výroby. Cukrárna je denně v provozu a má vstup od silnice, ale i z penzionu.

Přes park je možné autobusové a trolejbusové spojení do centra města, v blízkosti jsou Kamenné lázně, Císařské lázně, Nové lázně, Vojenské lázně, lázně Beethoven, dětské hřiště, aquapark, hvězdárna, planetárium, botanická zahrada, zřícenina hradu Doubravka, tenisové kurty, vlakové i autobusové nádraží.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI