Penzion Pod Rozhlednou - Sněžník

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace Pod Rozhlednou se nachází na Děčínském Sněžníku, dominantě Děčínské vrchoviny, v CHKO Labské pískovce, nejvyšší a největší stolové hoře Česka i celé střední Evropy ve výšce 723 m.n.m. V penzionu nabízíme ubytování v příjemném prostředí celkem v osmi dvojlůžkových pokojích. Podle vašeho přání vám můžeme nabídnout ubytování se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. V penzionu je k dispozici salónek pro 20 lidí, který je možný využít dle dohody, ať již je to školení, přednášky či cvičení. Pokoje jsou nekuřácké - na pokoji je koupelna a wc a pro zábavu dětí a dospělích je dispozici smart TV připojené na internet.

 

Další služby

Svatební hostiny

Pro svou exklusivitu prostředí je náš penzion vhodný i pro pořádání svatebních hostin.

Za příznivého počasí je možnost svatebního obřadu přímo na terase restaurace před nezaměnitelným výhledem na okolí s možností vysílání záběrů online prostřednictví naší webové kamery.

Hostinu je možné uspořádat až pro 50 osob, ubytování můžeme zajistit v našich osmi dvojlůžkových pokojích.

Pro příjezd až na vrchol vám zajistíme karty pro vjezd osobních aut. Svatební hostinu vám připravíme na míru podle vašich představ.
Oslavy

Rádi pro vás připravíme jakákoliv rodinná, abiturientní, firemní, či jiná setkání.

Firemní akce

V našem penzionu je k dispozici i salónek pro 20 osob, který se nachází v prvním poschodí, není rušen provozem restaurace a je vhodný pro pořádání pracovních setkání.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI