Penzion R7 restaurant

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion R7 s restaurací najdete u hlavní silnice R7 vedoucí z Chomutova do Prahy na okraji obci Nezabylice u čerpací stanice ONO, německy Neosablitz. Celková kapacita ubytování je 50 hostů včetně přistýlek. Z toho 8 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, 1x jednolůžkový, 1x pětilůžkový a 1x šestilůžkový pokoj. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou a WC, TV, SAT. Nabízíme příjemné posezení v restauraci s barem s kapacitou 50 míst. Součástí komplexu je také vinárna (Salonek) – 30 míst a venkovní posezení s 50 místy. V nabídce jídelního lístku jsou vynikající české a zahraniční speciality. Parkoviště i pro bus. Možnost pořádání svateb, rautů, oslav, večírků a pod.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ

V Chomutově ZOO park, Kamencové jezero, Bezručovo údolí, AQUA park, Sportovní areály.

Od Nás je to kousek na Nechranickou přehradu, kde je možnost rybolovu, koupání a vodních sportů.

Města v okolí jsou Chomutov, Jirkov, Žatec – Muzeum chmele, Louny, Most – Autodrom, Hipodrom, Kadaň, Klášterec. Hrady – Hasištejn, Zámek Červený Hrádek, Zámek v Klášterci nad O., Hrad Kadaň, Zámek Jezeří, Hněvín v Mostě, Krásný Dvůr, Zámek Líčkov, Zámek Stekník a pod.

Kousek od Chomutova, Kadaně, Klášterce n O. Jirkova jsou trasy do Krušných hor až na Klínovec. Zde všude jsou sjezdovky a SKI areály a v létě s možností vyžití na Krušnohorských cyklo a pěších stezkách.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI