Penzion Ráj Poutníků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytujte se na samé hranici Českého a Saského Švýcarska za nejnižší cenu. Penzion Ráj poutníků nabízí svým návštěvníkům příjemné ubytování v čistých dvou až pěti lůžkových pokojích s celoročním provozem. Maximální kapacita penzionu je 45 osob. K dispozici jsou 2 x 2 lůžkový, 2 x 4 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, 2 x 5 lůžkový pokoj, 7 x 2 lůžkový pokoj, 2 x 3 lůžkový pokoj, se společným sociálním zařízením na patře, zvlášť pro muže a ženy. Na každém pokoji umyvadlo - teplá a studená voda. Nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny turistů, jednotlivce, školy v přírodě, bydlení pro zaměstnance, krátkodobý pronájem a sportovce na soustředění. Volné chvíle Vám zpříjemní posezení na terase, kam svítí slunce do pozdního večera. Za pensionem je hřiště vhodné pro nohejbal, volejbal, badminton, pískoviště a houpačky pro děti, což jistě ocení maminky s dětmi. Celodenní zážitky lze prodiskutovat u táboráků. Nejen při nepřízni počasí lze využít společenskou místnost, je možné zapůjčení společenských her nebo sledovat televizi.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí našeho penzionu

Tenisové kurty a koupaliště jsou 10 minut chůze. V obci je možno využít krytou sportovní halu s posilovnou, kuželky. Parkoviště v oploceném objektu penzionu. V zimě si můžete zabruslit na přírodním kluzišti. V okolí je množství běžeckých tratí, sáňkování, sjezdovka Jedlová je vzdálena 18 km. Krytý bazén Rumburk – 16 km. Sauna, fitcentrum – 5 km Poustevny. Aquapark – německý Neustadt 15 km – nutný cestovní pas.

Ráz krajiny nabízí mnohé sportovní využití. Milovníci vody se dostanou ke koupališti procházkou během několika minut. Hned vedle jsou tenisové kurty, které mohou rekreanti využívat. Nespočet turistických stezek je hojně využíváno nejen pěšími turisty, ale i cyklisty. Pokud vám záleží na postavě, můžete si zacvičit v místní posilovně.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI