Penzion Relax - Kadaň

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Relax se nachází při okraji Kadaně v klidném prostředí. Vzdálen od centra cca 10 minut chůze. Jednopatrový penzion s celkem deseti pokoji je veden v duchu klidného, útulného, rodinného prostředí. Penzion Relax disponuje Welness prostory, které využíváte soukromě, což znamená, že nikdo jiný kromě Vás do nich přístup nemá. Penzion má k dispozici 10 plně vybavených pokojů, celkem 22 lůžek. Ubytování je umístěno v přízemí a 1. patře (podkroví) objektu. 1 čtyřlůžkový, 1 trojlůžkový, 7 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Snídaně jsou poskytovány denně formou švédských stolů vždy od 7-10 hodin. Poté je možno po domluvě použít prostory po snídaních ke školení apod. Penzion Relax má k dispozici 5 parkovacích míst.Areál je elektronicky uzavřen a je monitorován průmyslovou kamerou po celých 24 hodin.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI