Penzion a restaurace Kocourov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kocourov

V našem penzionu naleznete ideální podmínky pro různé kurzy, soustředění, rekreaci i aktivní odpočinek. Připravíme Vám snídaně, obědy, večeře a koktejly ze všech koutů světa. Je pro Vás připraveno 20 lůžek v osmi pokojích (1 - 4 lůžka), každý pokoj má svou koupelnu a WC.Dále můžete využít společenskou místnost s televizí či hernu. Pro aktivní odpočinek doporučujeme náš tenisový kurt, půjčovnu kol s tipy na výlet, nebo nedaleké koupaliště v Mrsklesích (2 km).

Nabízíme teplou i studenou kuchyni, speciality. V jídelním lístku na Vás čeká široký výběr pokrmů z vepřového, drůbežího, hovězího masa, ryb, bezmasá jídla, přílohy, dezerty, poháry. Dále bohatá nabídka vín z celého světa a znalce vybrané whisky, bourbonu jistě potěší kvalitně zásobený bar. Připravujeme také podle originálních receptů alkoholické i nealkoholické koktejly.
V přátelské atmosféře Vám jistě zachutná. Za letních dnů přijde vhod posezení na venkovní terase s překrásným výhledem na panorama Českého středohoří.

Po vzájemné dohodě Vám rádi připravíme prostředí pro Vaši oslavu, nebo večírek.

Nabízíme Vám:

- široký výběr zajímavých jídel
- 3 druhy piva
- míchané nápoje, poháry
- taneční parket
- salonek (nekuřácký)
- společenskou místnost s TV
- posezení na terase a zahradě
- ubytování
- vlastní parkoviště
- půjčování kol
- tenisový kurt
- koupaliště (Mrsklesy - 2km)

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Chráněná krajinná oblast České středohoří (CHKO) byla vyhlášena v roce l976 k ochraně území o rozloze 1600 km2. Rozkládá se v okresech Ústí nad Labem, Teplice, Most, Louny, Litoměřice, Děčín a Česká Lípa.

České středohoří je dlouhé asi 75 km a široké 20-25 km. Vzniklo v třetihorách vulkanickou (sopečnou) činností. Vyvřelé horniny (převážně čediče a znělce) vymodelovaly nad usazeninami druhohorního křídového moře (pískovce a opuky) malebnou krajinu vysokých kuželů a kup s nejvyšším vrcholem Milešovkou (837 m).

Hlavním erozivním činitelem byly vodní toky. Největší řeka Labe vytvořila impozantní údolí zvané Brána Čech až k Děčínu. Došlo k vypreparování sopečných komínů, lávových příkrovů a podpovrchových těles. Vyskytuje se zde řada jedinečných geologických jevů: hranolovitý rozpad čediče, kamenná slunce, obnažené sopečné komíny, pyropové horniny (český granát), kamenná moře, sutě, spraše, ledové jámy a ventaroly.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI