Penzion a restaurace U Kašpara

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte ubytování v Lovosicích, přímo v centru Lovosic? Sídlíme přímo na hlavní třídě. Po celý rok vám nabízíme útulné dvoulůžkové pokoje + apartmány, po kompletní rekonstrukci. Ubytování v Lovosicích, všechny pokoje jsou vybavené v moderním stylu. Bohatá anglická snídaně, pro skupiny švédský bufet ve stylové restauraci. V letních měsících podávané snídaně na terase s přírodním posezením. Nabízíme stravování dle vašeho výběru ( polopenzi, plnou penzi.). Pro využití volného času, tenisové kurty, plavecký bazén, cca 100m veliký sportovní areál, zimní stadion. V letních měsících, nově rekonstruované koupaliště, ve velmi příjemném prostředí. Turistické trasy na výlet v českém středohoří Lovoš, Milešovka, Radobýl, Házmburk, Koštálov, Opárenské údolí. Proslulá terezínská pevnost a další velmi zajímavé trasy. Cyklostezky ve velmi příjemném prostředí, dobře označené. Dráha na kolečkové brusle, bowling, atletická tatranová dráha, krytý bazén, venkovní koupaliště. Naše ubytování v Lovosicích nabízí mnoho vyžití.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI