Penzion Stará Hračkárna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Stará hračkárna se nachází v malebné horské obci Český Jiřetín v srdci Krušných hor. V penzionu se nachází 6 plně vybavených útulných studií. Pro všechny hosty je k dispozici společenská místnost, zastřešené griloviště, venkovní ohniště s posezením a dětské hřiště. V létě můžete využít dřevěné terasy na posezení nebo opalování. V zimním období je k dispozici lyžárna se sušákem na boty. Pro zpříjemnění pobytu a regeneraci pro Vás připravujeme saunu. Hostům je k dispozici společenská místnost s barem "dřevák", venkovní zastřešené posezení s grilem, dřevěná terasa s posezením, venkovní ohniště s posezením, dětské hřiště, oplocené parkoviště v areálu penzionu, množství dřevěných hraček, lyžárna s vysoušečem bot (slouží k sušení bot i v letním období), uzamykatelná místnost pro úschovu kol "kolárna".

 

Vybavení studií:

 • - masivní nábytek, dřevěná podlaha
 • - přistýlka je plnohodnotné lamelové lůžko
 • - TV a Sat.
 • - kuchyňka se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou, kávovarem a veškerým nádobím včetně mycích      prostředků a utěrek
 • - vlastní sociální zařízení (vysoušeč vlasů, osušky, ručníky)
 • -  pokoj 1, 3 a 4 - terasa/balkon

Kapacita studií:

 • Studio č. 1 - až 4 osoby (přízemí s terasou)
 • Studio č. 2 - až 4 osoby (přízemí bez terasy)
 • Studio č. 3 -  až 4 osoby (1. patro s balkonem)
 • Studio č. 4 - až 5 osob (1. patro s balkonem) - minimální počet ubytovaných 3 osoby
 • Studio č. 5 - 2 osoby (2. patro podkrovní)
 • Studio č. 6 - až 3 osoby (2. patro podkrovní)
   

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

SKI AREÁL ČESKÝ JIŘETÍN

Přímo v obci se nachází lyžařský areál se třemi sjezdovkami a čtyřmi vleky.

 Zkušeným lyžařům a snowboardistům může nabídnout sjezdovku "Čerťák" -  kilometr dlouhý svah s kotvou, která zaručuje dostatečnou kapacitu. Pokud si přivstanete a budete na vleku již v devět hodin, připravte své nohy na to, že do jedenácti bude svah jen Váš. Pak již přijde čas prvního grogu v bufetu...

Rodinám s dětmi a začátečníkům bude spíše vyhovovat komplex vleků "U kostela". Je zde sedmisetmetrová sjezdovka s pomou s prudším vrchním hangem a pozvolnějším dojezdem. V její rovnější části je postavena dětská pomička obsluhovaná sympatickými vlekaři, u kterých je 100%, že Vaši ratolest naučí jezdit na vleku během několika pokusů. Sjezdovka je navíc vybavena zasněžováním, takže o nedostatek sněhu se nemusíte bát! Bufet a posezení je samozřejmostí.

Traverzem se můžete přesunout na sjezdovku "Mlejnky", kde Vás čeká domácí atmosféra menšího vleku. Je téměř pravidlem, že pokud na ostatních vlecích se tvoří fronty, na pětisetmetrovém svahu na Mlejnkách jezdíte bez čekání.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

V okolí Staré hračkárny se nachází hned několik běžeckých areálů. Některé z nich jsou dostupné i bez použití auta. Můžeme doporučit běžecké okruhy v Seiffenu v německé části Krušných hor, které jsou vzdálené asi 15 kilometrů. Vybrat si můžete ze čtyř okruhů (2, 5, 10, 20 km). Ať je jakékoliv počasí, tyto okruhy jsou vždy perfektně připraveny jak na klasiku tak na bruslení.

Jako okruh pro běžkaře, kteří se rádi kochají, nabízí německá strana krušnohoří trasu podél staré železnice zakončenou stylovou hospůdkou přestavěnou ze starého nádraží. Tato trasa je dostupná již kilometr od pensionu.

Na české straně můžete využít zatím jen o víkendech upravované stezky oborou, která vede okolo zamrzlé přehrady. Otrlejší běžkaři si během tuhých zim dělají z přehrady soukromé běžecké okruhy, zkuste to také!

Omrzí-li Vás šlapání po vyznačených trasách, vyražte na sněžnicích do terénu! Procházejte se po zasněžených loukách bez větších obtíží a obdivujte místa, kam lidská noha v zimě nevkročí! Sněžnice jsou k zapůjčení v našem pensionu.

SNOWKITING

Ve vzdálenosti 20 kilometrů od Českého Jiřetína se nachází vyhlášený snowkitový spot v okolí obce Moldava. Na rozlehlých náhorních pláních Moldavy naleznete jak členitý terén pro dlouhé polety tak nekočné planiny vhodné pro freeride i trénink freestylu. Navíc spot leží nad všemi ostatními kopci, takže při žádném směru větru nehrozí jeho nedostatek.

DALŠÍ SPORTY
In-line bruslení, plavání v nedalekých koupalištích, letní bobová dráha, snowtubing.
     
 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI