Penzion Stará škola - Rašov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme stylové ubytování v apartmánech, restaurace s pravou českou kuchyní a široké sportovní vyžití v okolí ocení nejen nadšenci se zálibou v cyklistice, turistice, sjezdovém či běžeckém lyžování. Přímo kolem budovy vedou značené, cyklistické, turistické a běžkařské trasy. Zveme vás do našeho penzionu Stará škola. Penzion nabízí ubytování v prostorných a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 6 osob s výhledem na les a sáňkařskou dráhu. Jste rodina s dětmi nebo parta přátel? Přijeďte relaxovat, sportovat a výborně se najíst v naší restauraci s domácí kuchyní. Ubytovací kapacita penzionu je 20 osob. Penzion je po kompletní rekonstrukci, apartmány s krásným výhledem. Celoroční provoz a rezervace online, wi-fi zdarma, nekuřácké prostředí / parkování v areálu, restaurace s domácí kuchyní, svatby/oslavy/školení/firemní akce. Ubytování v Krušných horách.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sport areál Klíny

Kompletní sportovní vyžití, relaxace, krásná příroda... Doporučujeme Sport areál Klíny, který nabízí svým všem svým návštěvníkům nepřeberné množství outdoorových i indoorových aktivit jak v zimní, tak v letním období. Jedno z nejlépe vybavených rodinných středisek se nachází ve východní části Krušných hor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI