Penzion Tony - Málkov

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Náš penzion se nachází v podkrušnohorské obci (5 km od Chomutova), která vznikla na počátku 14. století za účelem vytvoření hospodářského zázemí pro nedaleký Hrad Hasištejn. Okolí obce dává nebývalé možnosti pro kulturní a sportovní vyžití, zejména letní a zimní turistika uspokojí i toho nejnáročnějšího turistu. V našem novém penzionu, který vznikl rekonstrukcí domu z r. 1928, se nachází restaurace (16 míst), zimní zahrada s otevřeným ohněm (36 míst), salonek (20 míst) a pět pokojů s kapacitou sedmnáct lůžek s možností přistýlek. Samozřejmostí je prvotřídní čistota a přátelské prostředí. V penzionu Tony jsou tři kategorie pokojů, které se liší kvalitou a cenou. Kategorie A: pokoje se sprchou a WC na pokoji + satelit.TV + snídaně. Kategorie B: pokoj s vlastní sprchou a vlastním WC na chodbě + snídaně + TV (možno zapůjčit za symbolický poplatek). Kategorie C: pokoj s vlastní sprchou a vlastním WC na chodbě + snídaně + TV (možno zapůjčit symbolický poplatek). V našich prostorách pořádáme tyto akce na objednávku : gala večeře pro dvě i více osob (narozeniny, svátky aj. příležitosti), bankety, koktejly, prezentace, hostiny (svatební, smuteční atd.), recepce, rauty, společenské akce, garden party, firemní akce, grilování, školení apod. Dále nabízíme k poslechu živou nebo reprodukovanou hudbu. Menu sestavujeme vždy na přání zákazníka podle jeho finančních možností a chutí.

 

Nabízíme

• ubytování se snídaní
• pořádání gastronomických akcí, zábav a hostin na objednávku (nejsme stálou restaurací) jako jsou : gala večeře pro dvě i více osob (narozeniny, svátky aj. příležitosti), bankety, koktejly, prezentace, hostiny (svatební, smuteční atd.), recepce, rauty, společenské akce, garden party, firemní akce, grilování, školení apod. Dále nabízíme k poslechu živou nebo reprodukovanou hudbu.
 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI