Penzion U Dědka

 

 

 

Informace

Popis

Máme 2,3 a 4 lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,televizi,rádio. Kapacita je 18 lůžek. Maximální kapacita naší provozovny je 30 lůžek. Dále nabízíme ubytování v turistické třídě, kde je jeden 2 dvoulůžký a 2 /4 lůžkové pokoje. Pokoje jsou vybavené televizí, ale mají sociální zařízení společné na chodbě. Turistická třída se nachází ve sníženém přízemí našeho objektu. Je zde bezbariérový přístup jak na toalety, tak do sprch a i na pokoje. Zajistíme svatby, promoce, pohřební hostiny, firemní večirky atd. Na akce nad 30 lidí dáváme 5% slevu. Ozdravné pobyty pro školy a školky v menších kolektivech. Na každých 10 dětí jeden pedagogický pracovník zdarma. K dispozici sauna, solárium, masážní vana, tělocvična v místní ZŠ, ohniště, hřiště, stůl na stolní tenis, atd. Možnost ubytování ve vlastních stanech. V zimě jsou zde vhodné podmínky pro běžecké lyžování, sjezdovka 400m od pensionu – Poma, nejbližší lyžarské středisko Zadní Telnice je vzdálené 15km. V létě koupání, 300m od penzionu, možnost lezení po známých a horolezci oblíbených oblíbených Tisských stěnách. Dále pak množství zajímavých tras pro cykloturistiku.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI