Penzion U Zvonku - Litvínov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Zvonku nabízí ubytování v příjemném prostředí podkrušnohorského města Litvínov. Nabízí příjemné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a v jednom nadstandardním apartmánu. Všechny pokoje se nacházejí v podkroví penzionu, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tj. toaletou a sprchovým koutem. Pro klidný spánek našich hostů jsou odhlučněny a z důvodů individuálních potřeb hostů samostatně vytápěny. V penzionu U Zvonku je možné připojení k bezdrátovému internetem Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí. Restaurace U Zvonku disponuje dvěma místnostmi, restaurací a salonkem. Salonek je vhodný pro uspořádávání akcí, například firemních večírků, svateb, rautů a podobně. Restaurace bez salonku má kapacitu 50 osob, stejné množství lidí se vejde do salonku. Kapacitu restaurace v období od jara do podzimu (podle počasí) zvyšuje zastřešené posezení, jehož prostor pojme cca 40 osob. Salonek je ideální pro oslavy, školení či rauty. Celkově restaurace U Zvonku disponuje kapacitou cca 140 míst.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lokalita

Penzion U Zvonku nabízí ubytování v příjemném prostředí podkrušnohorského města Litvínov. Město poskytuje nejen sportovní, ale i kulturní vyžití. V blízkosti penzionu se nachází areál, který hostí každoročně koncerty slavných skupin a jednotlivců, ale i méně známých interpretů. V zimním období se nabízí možnost sjezdového i běžeckého lyžovaní ve sportovních areálech Krušných hor či bruslení na zimním stadionu. V létě jsou Krušné hory ideálním místem pro procházky, cílem cyklistů nebo autoturistů. Město Litvínov disponuje otevřeným koupalištěm i krytým plaveckým bazénem.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI