Penzion U Zvonku - Litvínov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Zvonku nabízí ubytování v příjemném prostředí podkrušnohorského města Litvínov. Nabízí příjemné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a v jednom nadstandardním apartmánu. Všechny pokoje se nacházejí v podkroví penzionu, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tj. toaletou a sprchovým koutem. Pro klidný spánek našich hostů jsou odhlučněny a z důvodů individuálních potřeb hostů samostatně vytápěny. V penzionu U Zvonku je možné připojení k bezdrátovému internetem Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí. Restaurace U Zvonku disponuje dvěma místnostmi, restaurací a salonkem. Salonek je vhodný pro uspořádávání akcí, například firemních večírků, svateb, rautů a podobně. Restaurace bez salonku má kapacitu 50 osob, stejné množství lidí se vejde do salonku. Kapacitu restaurace v období od jara do podzimu (podle počasí) zvyšuje zastřešené posezení, jehož prostor pojme cca 40 osob. Salonek je ideální pro oslavy, školení či rauty. Celkově restaurace U Zvonku disponuje kapacitou cca 140 míst.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lokalita

Penzion U Zvonku nabízí ubytování v příjemném prostředí podkrušnohorského města Litvínov. Město poskytuje nejen sportovní, ale i kulturní vyžití. V blízkosti penzionu se nachází areál, který hostí každoročně koncerty slavných skupin a jednotlivců, ale i méně známých interpretů. V zimním období se nabízí možnost sjezdového i běžeckého lyžovaní ve sportovních areálech Krušných hor či bruslení na zimním stadionu. V létě jsou Krušné hory ideálním místem pro procházky, cílem cyklistů nebo autoturistů. Město Litvínov disponuje otevřeným koupalištěm i krytým plaveckým bazénem.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI