Rekreační chata Hofberg

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Roubená rekreační chata Hofberg byla postavena přibližně v roce 1810. V letech 2002 až 2004 byla chata zrekonstruována. Chata stojí za úzkým můstkem z pískovcových kamenů na úpatí nezalesněného návrší Hofberg a pozemek, na kterém stojí hraničí se zalesněným Zámeckým vrchem, který je součástí NP České Švýcarsko. Chata Hofberg disponuje celkem 143 m² obytné plochy a je účelně rozdělena do několika místností. V přízemí je to velká předsíň, plně vybavená kuchyň, prostorná světnice s kachlovými kamny, rodinná koupelna a WC pro hosty. V prvním podlaží se nachází malá hala, ze které je přístup ke dvěma prostorným ložnicím s dvojlůžky a možností přistýlky.

Chata Hofberg stojí na pozemku o ploše cca 2000 m² s dalekým rozhledem: NP České Švýcarsko, Jetřichovické skály, Lužické hory a Růžovský vrch. Na pozemku je možné grilovat a příjemně posedět u táboráku.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI