Rekreační středisko Bajtlich

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační komplex a kemp Bajtlich se nachází na severu Čech ve Šluknovském výběžku, na rozhraní Lužických hor a národního parku Českosaské Švýcarsko. Areál leží přímo u lesa a je zde možné ubytování ve 22 bungalovech. Kemp disponuje vlastní restaurací a je vhodny jak na rodinné pobyty a dovolenou, tak i na pořádání skupinových akcí, školek a škol v přírodě. Kemp Bajtlich je v provozu od 1.5 do 30.9 každoročně.

 

Typy ubytování

  • Vybavené bungalovy (22) s vlastní lednicí, vybavením a sociálním zařízením

 

 


Zápis / článek má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete odkaz na domovskou stránku kempu  v sekci "Kontakt"

Další chatové osady - České Švýcarsko


 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Marie Baxová
Marie Baxová (nepřihlášený) 30. Srpen 2021 - 22:34
Počet hlasů: 138
Byli jsme v srpnu 2021 s oddílem radiového orientačního běhu na tréninkovém táboře s ubytováním na Bajtlichu. Byli jsme spokojeni s ubytováním v chatkách (starší vybavení odpovídá ceně), čistotou areálu, se stravováním a hlavně s přístupem veškerého personálu. Jen nás mrzelo, že díky počasí se mohli koupat jen ti nejotužilejší. Ale nevím, kdo a kdy na tento web dal popis střediska, současné vedení to neví. Každopádně ložnice v chatkách jsou opravdu po dvou až po třech, ale v chatce jsou dvě. V areálu je požární nádrž, ale ne plavecký bazén. Byli jsme na to ale personálem upozorněni předem již při potvrzení objednávky. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI