Rekreační středisko & chata Mír

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Mír v Jílovém u Děčína Vás zve k návštěvě | Hlavní stránka

Město Jílové se nalézá v Ústeckém kraji, nedaleko měst Děčína, Ústí nad Labem a Teplic. Město leží ve vyhledávané oblasti Českosaského Švýcarska. Rozkládá se podél hlavní silnice č. I/13, protéká jím Jílovský potok. Se všemi částmi (Jílové, Kamenná, Martiněves, Modrá, Kamenec, Sněžník) má 5 264 obyvatel.

Město Jílové u Děčína je střediskem mikroregionu Labské skály, který je významný pro turistický ruch. V této oblasti se nalézá mnoho turistických a cyklistických tras. Poloha chaty Mír je tedy přímo předurčena k celodenním procházkám, aktivnímu odpočinku, výletům i vyjížďkám na horských kolech např.do Tiských stěn (cca 5 km), Děčínský Sněžník (cca 5 km). Více informací najdete v sekci Tip na výlet.

Chata Mír nabízí široké spektrum služeb a to od parkování pro své hosty, úschovnu kol či lyží, v letních měsících využívání bazénu, připojení k Internetu s konektivitou 8 MBit/s  a mnoho dalšího. Vše je plně zahrnuto ve stejně příjemné ceně za pobyt.

Naši hosté si v případě zájmu mohou plně určit jídelníček pro svou akci. Umíme připravit sváteční tabuli pro svatební hostinu stejně tak dobře, jako v případě oslav narozenin, firemního školení či jiné podobné skupinové akce.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Ústeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI