Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Roubenka Petra

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Roubenka Petra - rekreace České Švýcarsko

Útulný hrázděný dům, zrestaurovaný s láskou a s ohledem na ekologické aspekty – a v blízkosti národního parku Česko-saské Švýcarsko! Přivítáme Vás malým přípitkem a rádi Vám pomůžeme vybrat to pravé: Hledáte dobrodružství spojené s lezením po skalách nebo se raději vydáte na příjemné putování dech beroucí skalní scenérií, zakončené v jedné z mnoha pohostinných hospůdek? Roubenka Petra stojí v příjemném prostředí obce Chřibská v Severočeském kraji. Roubenka Petra je báječné místo pro dovolenou s rodinou nebo s přáteli. Pohodlně se zde ubytuje šest hostů a v případě potřeby je možné zajistit přistýlku. Kousek od chalupy teče potůček a přímo u domu můžete využívat travnatou zahradu s lehátky. K dispozici jsou dvě parkovací místa.

Zajímáte se o kulturu nebo historii (např. prohlídka bývalého ghetta a koncentračního tábora Terezín), chcete se projet na koni nebo si zaplavat, zajít na rockový koncert nebo do opery? Obraťte se na nás – rádi Vám prozradíme, co a kde se aktuálně děje.

Na přání Vám rádi zajistíme vstupenky na koncerty, do opery, na sportovní zápasy ...

 

Vybavení chaty

K dispozici je ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyně, koupelna a komora. Další lůžka nabízí velmi prostorné podkroví, kde je umístěn i hrací stůl na stolní fotbálek, hokej, videopřehrávač s několika filmy a spousta her. Naproti roubence je malý pozemek s potokem. Těšit se můžete na ohniště pro opékání, k dispozici je i malý gril a lehátka. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Roubenka Petra Okolí

Chřibská sídlí v okrese Děčín, v Lužických horách. Národní park České Švýcarsko je přímo napojen na Národní park Saské Švýcarsko. Oba jsou součástí Labských pískovců. K návštěvě zve Pravčická brána, zřícenina hradu Tolštejn, Soutěsky na říčce Kamenici, rozhledny, bývalé větrné mlýny, skalní vyhlídky v Jetřichovických skalách a další krásná místa. V zimě jsou zde v provozu lyžařské vleky a běžecké tratě.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI