Statek Pod kalvárií

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v nově rekonstruovaném areálu zemědělské usedlosti. Dvou až čtyřlůžkové apartmány s kuchyní a koupelnou. Ideální pro turistickou a cyklistickou dovolenou. Pobyt v penzionu není vhodný pro alergiky a astmatiky. V letní sezóně je denně otevřená kavárna v areálu statku. V přízemí jsou dva rodinné apartmány, které tvoří kuchyň, pokoj, ložnice se čtyřmi, respektive třemi lůžky, a koupelna. Apartmány mají vlastní vchod na terasu s možností posezení s výhledem do zahrady. Jeden apartmán je čtyřlůžkový, druhý je třílůžkový s možností jedné přistýlky. Apartmány jsou kromě vany vybavené i bezbariérovou sprchou. V prvním patře jsou čtyři dvoulůžkové apartmány s kuchyní, ložnicí a koupelnou. K dispozici je společenská místnost s kapacitou až 22 míst. Vybavení: promítací plátno, 2x flipchart, wifi, CD přehrávač. Lze upravit i jako cvičebnu například pro cvičení jógy. Stravování podle dohody (z vlastních zdrojů, polopenze, plná penze). Vaříme podle zásad zdravého životního stylu, zajistíme i vegetariánské menu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI