Statek Pod kalvárií

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v nově rekonstruovaném areálu zemědělské usedlosti. Dvou až čtyřlůžkové apartmány s kuchyní a koupelnou. Ideální pro turistickou a cyklistickou dovolenou. Pobyt v penzionu není vhodný pro alergiky a astmatiky. V letní sezóně je denně otevřená kavárna v areálu statku. V přízemí jsou dva rodinné apartmány, které tvoří kuchyň, pokoj, ložnice se čtyřmi, respektive třemi lůžky, a koupelna. Apartmány mají vlastní vchod na terasu s možností posezení s výhledem do zahrady. Jeden apartmán je čtyřlůžkový, druhý je třílůžkový s možností jedné přistýlky. Apartmány jsou kromě vany vybavené i bezbariérovou sprchou. V prvním patře jsou čtyři dvoulůžkové apartmány s kuchyní, ložnicí a koupelnou. K dispozici je společenská místnost s kapacitou až 22 míst. Vybavení: promítací plátno, 2x flipchart, wifi, CD přehrávač. Lze upravit i jako cvičebnu například pro cvičení jógy. Stravování podle dohody (z vlastních zdrojů, polopenze, plná penze). Vaříme podle zásad zdravého životního stylu, zajistíme i vegetariánské menu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI