Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Turistická a chatová osada Zdravotník

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová část zařízení je v provozu od května do října, je zde 60 čtyřlůžkových chatek s kapacitou 240 lůžek. Velký prostor dovoluje pobyt více skupin najednou. K dispozici jsou dvě budovy se sprchami a WC, hřiště na nohejbal, volejbal, líný tenis, fotbal, stolní tenis, několik ohnišť. Koupání je v místě, nebo na jezeře v Úštěku. Obsazení celé kapacity není podmínkou. Možnost stravování je v hlavní budově.
Cena lůžka v chatce je 100,- Kč při použití vlastního spacáku.

Hlavní budova je v provozu celoročně, dle dohody. Hlavně pro skupinové pobyty (pěvecké sbory, školení, oslavy, ozdravné pobyty apod.). Učebny v budově jsou také k dispozici pro chatovou část zařízení, hlavně v letních měsících (tábory, školní pobyty, sportovní akce atd.).
V budově jsou 3-4 lůžkové pokoje na jednom patře, kde jsou také sprchy, toalety a učebna. V přízemí je jídelna, prodej občerstvení a kuchyň. V letních měsících vydáváme jídlo do verandy, nebo pod přístřešek.

Turistická ubytovna
Kapacita:
- V budově je 45 lůžek ve 3-4 lůžkových pokojích.
- K dispozici je společenská místnost s občerstvením

Vhodné:
- Pro dětské organizace, školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředění, oslavy,skupinové pobyty, svatby.

Provoz:
- Březen - listopad (dle dohody)

Učebny a zkušebny

ZDARMA jsou v hlavní budově k dispozici 2 školící místnosti a zkušebny pro pěvecké sbory. Tyto místnosti jsou velmi oblíbené a hojně využívané.

Chatová osada
Kapacita:
- V chatové osadě je 240 lůžek ve 4 lůžkových chatkách.
- Osada má 2 samostatná sociální zařízení s WC a sprchami.

Sportovní vyžití:
- K dispozici je malé fotbalové hřiště dále 3 hřiště na nohejbal, tenis, volejbal, stoly na stolní tenis.

Vhodné:
- Pro dětské tábory, školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředění, víkendové rekreace, rodiny s dětmi a jiné skupinové pobyty.

Provoz:
- od května do září

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Ústeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jan Heligar
Jan Heligar (nepřihlášený) 21. Srpen 2013 - 22:26
Počet hlasů: 679
Potřebuji ubytování pro 1 osobu s kolem z pátka na sobotu- tzn. z 23.8. na 24.8.13? Byla by možnost? V případě kladné odpovědi prosím o informaci, je-li u vás možnost stravování v restauraci či kiosku a možnost povlečení. Děkuji Heligar
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

SPORT A VÝLETY
Tato oblast je vyhledávaná pro svou výhodnou polohu v krajině plné lesů jako místo vhodné pro relaxační a sportovní pobyty rodin s dětmi, dětské a zájmové tábory. Přímo v areálu jsou místa vyhrazená a upravená pro velké množství různých sportů a míčových her. Je zde spousta upravených cyklistických stezek vhodných k výletům na kole v klidném prostředí okouzlujícím výletníky přírodou.

Rádi bychom zopakovali, že zařízení se nachází v okrese Litoměřice ve východním cípu Českého středohoří, blízko městečka Úštěk, na severovýchodním úpatí vrchu Sedlo (726 m n/m).

V okolí je mnoho lesů vhodných pro výlety, houbaření, orientační běhy a horská kola. Místní kraj je protkán sítí značených turistických cest. Také je zde řada historických památek. Možnost koupání je v blízkém okolí nebo v 5 km vzdáleném jezeru Chmelař v Úštěku.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI