Ubytování Danuše Kroupová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Dana
Nabízíme ubytování v soukromí, 4km od Chomutova směrem na Prahu. Dům je ve velmi klidné lokalitě v obci Všehrdy. K dispozici je celé horní patro rodinného domu, které je zařízeno jako kompletní byt. Je zde jeden dvoulůžkový pokoj, jeden čtyřlůžkový pokoj a velký obývák s kuchyní, kde jsou další dvě lůžka oddělená obývací stěnou. Kuchyň je kompletně vybavená ( lednice s mrazákem, varná deska, mikrovlnka, varná konev, kávovar, toustovač, horkovzdušná trouba, pračka, myčka na nádobí a nádobí). TV/SAT, PC s připojením na Internet zatím pouze v obýváku, ale přípojky jsou i v obou pokojích. V blízkosti /cca500m/ jsou dvě restaurace. Okolo domu dostatek místa na parkování a velká louka pro eventuální hry dětí. V obci jsou pěkné tenisové kurty.
 

Okolí penzionu
V Chomutově je velmi příjemný a oblíbený Zoopark, nádherné Kamencové jezero s velkou možností vyžití, které je jediné svého druhu na světě. Na nádrži "Banda" hned vedle Kamencového jezera si můžete vyzkoušet vodní lyže. V 20km vzdáleném Klášterci nad Ohří je velký Aquapark s nejdelším tobogánem v ČR. Dále v okruhu cca 20km najdete Nechranickou přehradu, hrad Hasištein, Františkánský klášter v Kadani, v Klášterci nad Ohří zámek s lázeňskou zónou a u Jirkova zámek Červený Hrádek. Také hraniční přechod do Německa je vzdálen pouhých 20km. V blízkosti rodinného domu se buduje stáj pro koně, kde si bude po dokončení možnost jízdy na koni.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI