Ubytování Na Výšinkách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování u nás je zaměřeno především na domácí atmosféru, takovou, která v těchto končinách měla svou neodmyslitelnou tradici a historii. Skoro každý „domkař“ zde v Jetřichovicích, ještě před druhou sv.válkou, měl na letní sezónu připravenou místnůstku (mansardu) pro výletníky nebo také jak se říkalo „lufťáky“ a my budeme v této tradici „ubytování v soukromí“ pokračovat a budeme se snažit, aby jste se u nás cítili jako u své babičky na venkově. Zrekonstruovali jsme roubený statek a pro Vás jsme v podkroví připravili „mansardičky“ (5 x dvoulůžkový+ přistýlky, 1 x dvojlůžkový s palandou ) vybavené samostatným soc. zařízením WC, sprchovým koutem, umyvadlem a dále je zde pro Vás připravena společná místnost vybavená TV a přehrávačem DVD a k dispozici je pro Vás zde také malá kuchyňka vybavená chladničkou a rychlovarnou konvicí. Možnost stravování - snídaně (domácí kuchyně, koláče, buchty, držíme se tradičních jídel). Celý statek a přilehlé pozemky jsou stranou od hlavní silnice a spíše jsme „na samotě u lesa“. V celém obytném prostoru se nekouří.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI