Ubytování Na Výšinkách

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování u nás je zaměřeno především na domácí atmosféru, takovou, která v těchto končinách měla svou neodmyslitelnou tradici a historii. Skoro každý „domkař“ zde v Jetřichovicích, ještě před druhou sv.válkou, měl na letní sezónu připravenou místnůstku (mansardu) pro výletníky nebo také jak se říkalo „lufťáky“ a my budeme v této tradici „ubytování v soukromí“ pokračovat a budeme se snažit, aby jste se u nás cítili jako u své babičky na venkově. Zrekonstruovali jsme roubený statek a pro Vás jsme v podkroví připravili „mansardičky“ (5 x dvoulůžkový+ přistýlky, 1 x dvojlůžkový s palandou ) vybavené samostatným soc. zařízením WC, sprchovým koutem, umyvadlem a dále je zde pro Vás připravena společná místnost vybavená TV a přehrávačem DVD a k dispozici je pro Vás zde také malá kuchyňka vybavená chladničkou a rychlovarnou konvicí. Možnost stravování - snídaně (domácí kuchyně, koláče, buchty, držíme se tradičních jídel). Celý statek a přilehlé pozemky jsou stranou od hlavní silnice a spíše jsme „na samotě u lesa“. V celém obytném prostoru se nekouří.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI