Ubytování Palma

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace "Modrá Hvězda" Postoloprty se nachází v centru města. Patří do historické zástavby náměstí. Její součástí je restaurace pro 50 osob, venkovní terasa s výhledem na pamětihodnosti města, uzavřené salonky a také vinárna. Ve stylovém prostředí restaurace Vám nabízíme speciality staročeské kuchyně a vždy ochotnou a příjemnou rodinnou obsluhu. K našim možnostem patří také ubytování. Naše restaurace je schopna zajistit svým hostům také ubytování a to v samém centru města o kapacitě 30 osob. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Pokoje jsou standardně vybavené. Jejich součástí je barevný televizor, chladnička. Hostům slouží vlastní vybavená kuchyň. Snadná dosažitelnost autobusového nádraží (100 m), vlastní parkoviště pro 10 automobilů. Své hosty může restaurace pozvat i do exkluzivního prostředí vinárny, která se nachází v prvním patře. Nabízí široký sortiment nápojů a vín. Pro pobavení slouží i kulečník a stolní fotbal.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI