Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Agroekofarma Kadeřávek - chalupa u potoka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování v samostatné chalupě se zahradou a venkovním bazénem se čtyřmi apartmány v malebné vesničce Věcov, kde je Vám k dispozici veškerý komfort rodinného domku. Při obsazení celého objektu jednou skupinou přátel je možno využít v přízemí společenskou místnost (8x4,5 m) v apartmánu Zvonek.

Objekt je vytápěn ústředním topením. Apartmány je možno v případě zájmu propojit. Pokoje i kuchyně v apartmánech jsou prostorné a v pohodě se do každého pokoje vejde dětská postýlka, kterou půjčujeme zdarma. Nově: V případě zájmu půjčujeme žehličku a fén na vlasy.

Máme pro Vás připraveno až 23 lůžek + 2 přistýlky. Objekt je nekuřácký.
Činnost na naší farmě jsme obnovili v roce 1991 a od roku 1992 provozujeme ubytování v soukromí a agroturistiku. Statek se nachází na Českomoravské vrchovině v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Terén je kopcovitý a částečně lesnatý s průměrnou nadmořskou výškou 600 m.n.m. Statek jsme zdědili po předcích i se založeným chovem ovcí. Proto jsme se rozhodli v chovu ovcí pokračovat. Z původních 25 ha luk a pastvin jsme se postupně rozšířili na 114 ha. Produkujeme plemenné jehničky a beránky plemene Merinolandschaf a Suffolk, prodáváme jehněčí i skopové maso. V roce 1997 jsme začali hospodařit ekologickým způsobem, který je šetrný k přírodě i lidem.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI