Chalupa na Kyšperce

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Samotná chalupa stojí na rozlehlém pozemku v blízkosti dvou rybníčků. Kapacita chalupy je 16 osob + 2 osoby v samostatném privátu. Parkování je možné přímo u objektu. Chalupa nabízí možnost ubytování v pěti pokojích (jeden s balkónem), které se nacházejí v patře. V každém pokoji jsou dvě postele s nočními stolky, skříň, televize. Do všech pokojů je možné po dohodě přidat přistýlku.

Naproti pokojům se nachází dvě koupelny vybavené vanami, dvěma samostatnými WC a vybavená kuchyň (el. sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvě ledničky).

Hosté mohou využít společenskou místnost v přízemí pro 15 osob s televizí a kamny. Dále je k dispozici místnost se stolním tenisem.

Pro chvíle odpočinku a relaxace je v chalupě připravena sauna. Využít ji mohou ubytovaní celého objektu a pronájem sauny je pro uzavřenou společnost až 8 osob. Součástí relaxační místnosti je sprchový kout. Saunu si můžete objednat dle dohody.
Cena 500,- Kč/hod.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI