Chalupa u rybníčku

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Chalupa u rybníčku - Zveme Vás srdečně do naší novotou zářící Chalupy u rybníčku v obci Hartvíkovice. Naleznete nás přibližně 50 km západně od Brna v místech kde Vysočina ve své jihovýchodní části pozvolna ztrácí svou nadmořskou výšku směrem k městu skvělých vín – Znojmu. Areál Chalupy u rybníčku je plně vybaven pro skvěle strávenou, především rodinnou dovolenou se soukromím uzavřené zahrady, bazénem, infrasaunou… Ubytována je vždy jen jedna, tedy Vaše, rodina či skupina.

Okolí skrývá historickou krásu měst, zámků, hradů. Jen namátkou – Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou, Hrotovice, Náměšť nad Oslavou, Lamberk, rozhledna Babylon, Dalešice se svým pivovarem filmových Postřižin… Pro milovníky přírody je v těsné blízkosti Chalupy Vodní nádrž Dalešice s Wilsonovou skálou, výletní lodí a skvělou rybařinou. V dosahu bicyklů a dobrých bot je malebné údolí řeky Oslavy, Třebíčská pahorkatina posetá rybníky a syenitovými lávovými útvary s megalitickým tajemstvím. Vše protkáno značenými cyklostezkami a turistickými pěšinami…

 

Další chaty a chalupy v oblasti Vysočina kraj naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI