Chalupa U Ztraceného Kocoura

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

K pronájmu jsou určeny dva samostatné apartmány (mono a bilo) v podkroví a společné prostory v rekonstruované části chalupy s vlastním vchodem. Každý apartmán je určen pro 4 osoby s další možností využití přistýlky. Apartmány se skládají z kuchyňské a obývací části, spacího patra, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC. Jsou vybaveny novým, moderním nábytkem . V přízemí je společenská  místnost s kachlovými kamny a kulečníkem, a sauna. K dispozici je samostatný prostor pro kola, lyže a další sportovní vybavení. Druhá samostatná část chalupy je trvale obydlena majiteli.

U chalupy je místo pro grilování, krytá pergola, pískoviště, velký prostor pro hry dětí, koupací jezírko, tenisový a volejbalový kurt.

Stravování
K dispozici je moderně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, nerezovým nádobím a jídelním servisem. V obci vzdálené cca 200 m jsou 2 restaurace a 2 obchody.

Realizace pobytů
Pobyty se realizují v týdenních turnusech od soboty do soboty. Hosté přijíždí v sobotu mezi 15. a 19. hod. a odjíždí v sobotu do 9. hod. Individuálně lze domluvit i kratší pobyty, zejména víkendové (minimálně 2 noci - od pátku do neděle).

Hosty s domácími zvířaty nemůžeme přijmout.

Po příjezdu pronajimatel předá hostům objekt do užívání. Hosté při příjezdu uhradí ubytovateli doplatek ceny pobytu, rekreační poplatek a kauci (viz. Ceník) V den skončení pobytu pronajimatel převezme v dohodnutou dobu od hostů rekreační objekt a vyúčtuje spotřebovanou elektrickou energii v sauně a vrátí složenou kauci. Způsobí-li hosté poškození na zařízení rekreačního objektu, jsou povinni škodu uhradit na místě, případně její hodnotu ubytovatel odečte z kauce.

Doplňkové informace
• Parkování (více aut) na pozemku majitele.
• Příjezd za zhoršených podmínek v zimě dle možností.
• Způsob vytápění v zimním období - ústřední topení plynové.
• Wi-Fi

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI