Chalupa U Ztraceného Kocoura

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

K pronájmu jsou určeny dva samostatné apartmány (mono a bilo) v podkroví a společné prostory v rekonstruované části chalupy s vlastním vchodem. Každý apartmán je určen pro 4 osoby s další možností využití přistýlky. Apartmány se skládají z kuchyňské a obývací části, spacího patra, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC. Jsou vybaveny novým, moderním nábytkem . V přízemí je společenská  místnost s kachlovými kamny a kulečníkem, a sauna. K dispozici je samostatný prostor pro kola, lyže a další sportovní vybavení. Druhá samostatná část chalupy je trvale obydlena majiteli.

U chalupy je místo pro grilování, krytá pergola, pískoviště, velký prostor pro hry dětí, koupací jezírko, tenisový a volejbalový kurt.

Stravování
K dispozici je moderně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, nerezovým nádobím a jídelním servisem. V obci vzdálené cca 200 m jsou 2 restaurace a 2 obchody.

Realizace pobytů
Pobyty se realizují v týdenních turnusech od soboty do soboty. Hosté přijíždí v sobotu mezi 15. a 19. hod. a odjíždí v sobotu do 9. hod. Individuálně lze domluvit i kratší pobyty, zejména víkendové (minimálně 2 noci - od pátku do neděle).

Hosty s domácími zvířaty nemůžeme přijmout.

Po příjezdu pronajimatel předá hostům objekt do užívání. Hosté při příjezdu uhradí ubytovateli doplatek ceny pobytu, rekreační poplatek a kauci (viz. Ceník) V den skončení pobytu pronajimatel převezme v dohodnutou dobu od hostů rekreační objekt a vyúčtuje spotřebovanou elektrickou energii v sauně a vrátí složenou kauci. Způsobí-li hosté poškození na zařízení rekreačního objektu, jsou povinni škodu uhradit na místě, případně její hodnotu ubytovatel odečte z kauce.

Doplňkové informace
• Parkování (více aut) na pozemku majitele.
• Příjezd za zhoršených podmínek v zimě dle možností.
• Způsob vytápění v zimním období - ústřední topení plynové.
• Wi-Fi

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI