Chalupa v Krátké

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Chalupa se nachází na okraji malebné vesničky Krátká, která leží v srdci CHKO Žďárské vrchy v blízkosti obcí Blatiny, Kadov, Kuklík Samotín. Objekt stojí na klidném místě obklopeném ze všech stran zahradami. Doporučuji pobyt: pro rodiny s dětmi tak i pro skupiny .Chalupa je po celkové rekonstrukci. Obec Krátká se nachází v srdci CHKO Žďárské vrchy, 10km od Nového Města na Moravě, 20km od Žďáru nad Sázavou.Dostupnost - kombinace vlak + autobus ze Žďáru nebo Nového Města na Moravě. V objektu se nachází v přízemí 2 samostatné apartmány/pro 3os.+ 5os./ s kuchyní a soc.zařízením. Tyto apartmány mohou být propojeny/8 osob/, nebo odděleny / 3os.+ 5osob/oba mají samostatný vchod.

V podkroví jsou 2 pokoje pro 3+3 osoby s koupelnou, wc a kuchyňkou a společenská místnost pro různé akce.

Chalupa je centrálně vytápěna plynovým topením a dodávkou teplé vody. V objektu je možno topit i v kachlových kamnech.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Vysočina kraj naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI