Chalupa Vranov

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování je hned u Vranovské přehrady. K dispozici celý objekt. Klid a soukromí pro celou rodinu i s dětmi. Rekreační chalupa se nachází v malé vesnici Zálesí u Vranovské přehrady. Jak je patrno z názvu, všemi směry okolo obce se rozprostírá les. Vodní plocha přehrady je vzdálena 1,5 km. Jedná se o lokalitu "Chvalatická zátoka". Obec se nachází v půli cesty mezi dvěma největšími rekreačními centry. Jedná se o Vranovskou pláž a Bítovské zátoky vzdálené 7 km od místa ubytování. Jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k rekreaci pro celou rodinu. Objekt obsahuje tři samostatné ložnice s celkem osmi lůžky, obývací pokoj s radiem a barevnou televizí. Kuchyňka má ve vybavení lednici, studenou a teplou vodu, sporák, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Sociální zařízení obsahuje WC, koupelnu s teplou a studenou vodou, zrcadlo, infrazářič a sprchový kout. K objektu přiléhá zahrada obehnaná dřevěným plotem poskytujícím soukromí. Na zahradě je možné využívat zahradní sprchu s teplou vodou a malé ohniště. Dřevo na oheň je připraveno.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Vysočina kraj naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI