Chata AUTONOT

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Překrásná krajina v přírodním parku Čeřínek je spojená s počátky a rozvojem turistiky na Jihlavsku. Už v roce 1923 postavili turisté na 761 metrů vysokém kopci chatu, kterou po různých přestavbách provozují dosud. Chata KČT Čeřínek je v každé roční době ideálním východištěm značených pěších tras Českomoravskou vrchovinou či jen pohodových vycházek po okolí. Zdejší naučná stezka zavede turisty do svěží vysočinské přírody, v níž naleznou čtyři přírodní památky a bezpočet malebných zákoutí.. Terén je vhodný i pro milovníky cykloturistiky – z množství cest a cestiček si vyberou zájemci všech věkových a výkonnostních skupin. Pouhých 100 metrů od chaty je horní stanice vleku 600 metrů dlouhé lyžařské sjezdovky.

Chata KČT Čeřínek nabízí ubytování pro více než 50 osob s plnou penzí nebo polopenzí.
Sleva pro členy KČT 40 Kč os./den.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Vysočina kraj naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI