Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chatová osada Stvořidla - Ledeč nad Sázavou

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Chatová osada Stvořidla Vysočina u řeky Sázava, chatky, mobilheimy, dovolená, houbaření,výlety ? Tak právě pro Vás je určena  dovolená  v CHATOVÉ OSADĚ STVOŘIDLA, poblíž obce Dobrovítova Lhota, 5 km od Ledče nad Sázavou. Romanticka dovolená , vzrušující výlety  po zajímavostech , památkách, či toulky čistou neporušenou přírodou?  Jste mladá rodina s dětmi, s pejskem, děda a babička s vnoučaty, zanícený houbař, rybář, vodák, cyklista, či turista s touhou po poznání nejkrásnějších koutů české republiky? A přitom se ale nechcete vzdát svého pohodlí, a kuchyňky vybavené jako doma ?

 

A co vše můžete? Koupat se v čistých vodách řeky Sázavy, v přírodních rybnících či  koupališti v blízkých Koutech -4km (jsou zdarma). Slunit se na velkých hladkých balvanech v řečišti Sázavy. Sbírat a sušit houby .Chytat  a opékat si ryby, buřty na ohništi -vidlice k opékání půjčuje správce. Konat pěší  túry podél řeky k Foglarově sluneční zátoce, nebo k pomníku „Jestřába“  Foglara, sklářskou manufakturu v Tasicích ,kde se natáčel Jakub Sklář,  cyklistické  trasy, nebo si půjčit kajak či draft v Ledči n/Sáz., či se vydat za geografickým středem Čech u obce Číhošť.

 

 Děti využijí dětské hřiště či  betonový stolek na stolní tenis v areálu, novou skluzavku ! a  další zcela nové dětské moderní hřiště je jen několik kroků, dospělí  hřiště na odbíjenou.

Konečně lanový most vás zavede na 30m vzdálenou  zastávku  „posázavského pacifiku“ a motoráčkem můžete dělat výlety do blízkého okolí, např.do  nedaleké Ledče na zámek, do města sklářů-Světlé n/Sáz., kde na místním zámku pořádají noční prohlídky, či navštívit podnikovou prodejnu s levným sklem. (viz další Tipy na zajímavé výlety !)

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

 

 

Kontakt

 

Pro dotazy / rezervace / poptávky využijte prosím kontaktní formulář

 

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí
  • víte například že v Ledči n/Sázavou (od Stvořidel 5km) je kromě Hradu Ledeč n/Sáz.(s městským museem), mimořádně krásný kostel Petra a Pavla, nádherná synagoga, židovský hřbitov, a poblíž Chřenovický hrad?    
  • Pokud se Vám zrovna nechce osobně, můžete vše shlédnout virtuálně v 3D (i jiné zajímavosti v Čechách) na ? Stojí to opravdu za podívání !!    
  • Další výlety:  pěšky kolem peřejí řeky Sázavy k pomnílu " Jestřába" Foglara, hrad v Haškově lipnici, záchranna stanice ptáků a vyder v Pavlově - jediná v ČR !! Museum kuriozit v Pelhřim

 

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Kateřina Vondráková
Kateřina Vondráková (nepřihlášený) 3. Říjen 2018 - 17:44
Počet hlasů: 723
Z kempu jsme se vrátili nadšení. Úžasné místo (téměř bez signálu a bez dat - což pro někoho může být mínus, pro nás naopak velké plus!!!), krásná příroda všude kolem, možnost výletů, pěších i cyklo, možnost koupání v řece, houbaření... V kempu jsou 3 občerstvení s vynikajícím jídlem, hotovky, polévky každý den, pak klasické smažené rychlovky, ale i palačinky. Vše za velmi příznivé ceny. Personál velmi příjemný, zejména přátelský pan správce :-) Více ohnišť na ploše kempu. Hodně dog-friendly, pejsci mohou v pohodě do vody a nemusí být po celou dobu na vodítku! Určitě se ještě někdy vrátíme ♥
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI