Cyklochalupa Sázavka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se nachází v klidné části vesnice Sázavka. Chalupa má dva pokoje - ložnici se 4 lůžky (2 patrové postele) a pokoj s dvojlůžkem a jídelním koutem. V chladnějších dnech je možnost zatopení v krbových kamnech, dřevo je připravené a zdarma. Chalupa je nekuřácká. Od léta 2013 nabízíme WiFi připojení k Internetu zdarma. Chalupa není vybavena televizí, k dispozici je rádio. Kuchyňka je vybavena linkou s pracovní plochou širokou 130 cm, dvojplotýnkovým vařičem, lednicí s mrazákem a varnou konvicí. Prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem je přístupná samostatně. Terasa u vchodových dveří nabízí příjemné posezení s ranním sluníčkem. Zahrádka je přístupná po schodech a je samostatně oplocená. U chalupy jsou dvě parkovací místa.  Přímo ve vesnici je vybavené dřevěné dětské hřiště, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Své služby nabízí pošta, dva obchody a pohostinství. V místním kostele Sv. Jana Křtitele je sloužena každou neděli mše svatá. V okolí je několik rybníků a lesy nabízející houby a lesní plody. Pro cyklisty nabízíme z vlastních zkušeností řadu cyklovýletů - trasy pro rodiny s dětmi i pro trénované cyklisty.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Vysočina kraj naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Cyklistika, turistika, voda
 

Naše Cyklochalupa na Sázavce nabízí ideální výchozí místo pro Vaše toulky na kole, pěšky i po vodě. V dosahu je řada atraktivních cílů.
Přírodní zajímavosti
 

  •     přírodní rezervace Stvořidla na řece Sázavě
  •     údolí řeky Doubravky
  •     geodeticky zaměřený střed České republiky v obci Číhošť u Ledče nad Sázavou
  •     stanice ochrany přírody Pavlov

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI