Kemp Domanínský Rybník

 

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřlůžkových chatách, které jsou umístěny cca 30 m od rybníka a jsou standardně vybaveny (lednička, kuchyňská linka včetně nádobí, dvouplotýnkový vařič, lůžkoviny atd.) nebo stanování v přilehlém tábořišti.

Součástí střediska je prodejní stánek, který zajišťuje rychlé občerstvení včetně základních potravin a je v době sezóny v provozu denně 9 do 21 hodin.

V areálu je k dispozici sociální zařízení a umývárna. Ubytovaní rekreanti mohou své  osobní automobily parkovat v místě pobytu.

Nedaleko pláže je volejbalové hřiště, houpačky pro děti, pískoviště a velké ohniště. Půjčovna sportovních potřeb nabízí stolní tenis, míče na volejbal a kopanou, badminton a stolní hry. Zájemci o vodní sporty mohou využít možnosti zapůjčení loděk.

Středisko se nachází v nádherné krajině vhodné pro pěší turistiku. Značené cesty vedou do blízkého i vzdáleného obolí, např. na Vírskou přehradu, zříceninu Zubštejn, na Tři studně apod. Pěkné zážitky nabízí návštěva hradu Pernštejn a Horácká galerie v Novém Městě na Moravě.

V kanceláři provozní budovy je možno zakoupit povolenky k rybolovu v mimopstruhovém revíru MRS Domanínský rybník Bystřice Pernštýnská 2 (pro nečleny MRS).

 

Další kempy v oblasti Vysočina naleznete zde

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jan Dvorský
Jan Dvorský (nepřihlášený) 6. Červen 2013 - 22:05
Počet hlasů: 834
Dobrý den, měl bych na Vás jeden malý dotaz. Kolik je účtováno ta parkování vozu, jedná-li se o VW Transporter? Šlo by o dobu sobota odpoledne až do neděle odpoledne. Ptám se jen ze zvědavosti spíše. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Dvorský
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 7. Červen 2013 - 9:05
Počet hlasů: 919
Dobrý den pane Dvorský, bohužel nikde nejsou k nalezení kontakty pro Kemp Domaninský rybník. Podle původní správy provozovatelé kempu ukončili činnost a kemp patří pod správu města . Mišutka / Kempy-chaty.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI