Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Domanínský Rybník

 

 

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřlůžkových chatách, které jsou umístěny cca 30 m od rybníka a jsou standardně vybaveny (lednička, kuchyňská linka včetně nádobí, dvouplotýnkový vařič, lůžkoviny atd.) nebo stanování v přilehlém tábořišti.

Součástí střediska je prodejní stánek, který zajišťuje rychlé občerstvení včetně základních potravin a je v době sezóny v provozu denně 9 do 21 hodin.

V areálu je k dispozici sociální zařízení a umývárna. Ubytovaní rekreanti mohou své  osobní automobily parkovat v místě pobytu.

Nedaleko pláže je volejbalové hřiště, houpačky pro děti, pískoviště a velké ohniště. Půjčovna sportovních potřeb nabízí stolní tenis, míče na volejbal a kopanou, badminton a stolní hry. Zájemci o vodní sporty mohou využít možnosti zapůjčení loděk.

Středisko se nachází v nádherné krajině vhodné pro pěší turistiku. Značené cesty vedou do blízkého i vzdáleného obolí, např. na Vírskou přehradu, zříceninu Zubštejn, na Tři studně apod. Pěkné zážitky nabízí návštěva hradu Pernštejn a Horácká galerie v Novém Městě na Moravě.

V kanceláři provozní budovy je možno zakoupit povolenky k rybolovu v mimopstruhovém revíru MRS Domanínský rybník Bystřice Pernštýnská 2 (pro nečleny MRS).

 

Další kempy v oblasti Vysočina naleznete zde

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jan Dvorský
Jan Dvorský (nepřihlášený) 6. Červen 2013 - 22:05
Počet hlasů: 937
Dobrý den, měl bych na Vás jeden malý dotaz. Kolik je účtováno ta parkování vozu, jedná-li se o VW Transporter? Šlo by o dobu sobota odpoledne až do neděle odpoledne. Ptám se jen ze zvědavosti spíše. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Dvorský
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 7. Červen 2013 - 9:05
Počet hlasů: 1043
Dobrý den pane Dvorský, bohužel nikde nejsou k nalezení kontakty pro Kemp Domaninský rybník. Podle původní správy provozovatelé kempu ukončili činnost a kemp patří pod správu města . Mišutka / Kempy-chaty.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI