Kemp Osada Souhvězdí - chaty Ransko

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Osada SOUHVĚZDÍ -  Chaty Staré Ransko

 

interier chaty

Lesní chatový areál pod hrází rybníku Řeka u obce Staré Ransko v krásné, klidné, ekologicky nezávadné chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedaleko přírodní rezervace Ranská jezírka a národní rezervace Staré Ransko s množstvím lesů a rybníků. 25 km od Havlíčkova Brodu, kraj vysočina. Mnoho naučných a cyklistických stezek, vhodná oblast pro milovníky houbaření, rybaření, cyklistiky a turistiky.

 

Ubytování v chatové osadě

Chaty k pronájmu poskytují ubytování pro 1 až 16 osob v celkem 3 chatách. Další možnost ubytování v karavanech nebo stanech.

Ložnice a pokoje: Dvě čtyřlůžkové chaty a jedna osmilůžková s vlastními kuchyňkami. Celkem 16 lůžek (12x palanda a 4x přistýlka). Další ubytování v karavanech (dva karavany/max. 7 os. ).

Možnost postavení vlastních stanů (za poplatek eventuálně zapůjčíme), případně umístění karavanů na pozemku u chat.

Sociální zařízení: Samostatně stojící sociální zařízení, 3x WC, 2x umývárna (pouze studená voda). Veřejné sprchy v kempu Moře, cca 150 m od chat.

Vytápění: Kamna na tuhá paliva "petry".

Doprava, parkování: Autobusová zastávka přímo v obci Staré Ransko nebo v obci Krucemburk (cca 1,5 km). Příjezd autem až k objektu, kde lze parkovat cca 3 - 4 os. auta.

Vybavení chaty

Standardně vybavené chaty s kuchyňkou včetně veškerého nádobí, lednice, varné konvice, mikrovlnné trouby, el. vařiče. Úložné prostory (skříňky), stůl, židle, postele, televize, dvd, rádio. Venkovní veranda se zahradním nábytkem. Gril včetně nářadí.


 

Grilovací servis - Rádi pro Vás zajistíme grilovací párty

grilovaní v chaty ransko

Je možné si u nás vybrat z mnoha druhů masa, a masných výrobků podle vaší chuti, které byste rádi ochutnali na Vaší grilovací party s přáteli. Maso vám rádi připravíme a naložíme podle některého z našich osvědčených receptů, nebo jsme schopni připravit speciality dle vašeho přání.

K masu vám můžeme nabídnout zapůjčení vhodného grilu s příslušenstvím a dát několik dobrých rad, jak z grilování učinit nevšední gurmánský zážitek. Pro udržení pitného režimu vám můžeme zapůjčit party pípu, a pro zábavu vašich dětí zajistit například skákací hrad nebo trampolínu.

Pro Vaše firemní večírky pak můžeme zajistit ve spolupráci s partnerskými firmami komplexní gastronomické zázemí, včetně vyškolené obsluhy.
Naše kapacity nám umožňují zajistit kompletně vše potřebné například pro narozeninové grilování masa pro čtyř členou rodinu. Ale není pro nás problémem zajistit občerstvení pro firemní večírek, či veřejnou akci s účastí až 25 hostů (omezená kapacita ubytování).

I když většina námi zajišťovaných akcí souvisí s grilováním, stále ještě nezapomínáme na poezii tradičních zabíjaček. Na vaše přání můžeme zajistit klasickou českou zabíjačku se vším, co k ní patří nebo připravit kompletní vepřové hody.

 

Nutná rezervace 14 dní předem

 

 

 

 

 

 


Tipy na chatové osady - Vysočina


 

Galerie
Ceník

Provoz, poplatky, ceny

Od dubna do listopadu.

  • Letní sezona začíná od 1.7. do 31.8., v této době je v ceně za ubytování v chatách zahrnuta spotřeba vody a el. energie. V období mimo letní sezonu se při odjezdu doplácí spotřebovaná el. energie, popř. otop do kamen.
  • Zálohu ve výši 50% z ceny za celý pobyt je nutné zaplatit na účet: 0581463133/0800 min. 14 dnů před nástupem. Doplatek z ceny za celý pobyt se hradí v hotovosti při předání objektu (nástupu na pobyt).
  • Minimální délka ubytování je jedna noc.

Ceník ubytování / pronájmu:

malý obytný přívěs (max. 3 osoby bez dalších poplatků)300,- Kč/noc
velký obytný přívěs (max. 4 osoby bez dalších poplatků)440,- Kč/noc
bungalov (max. 3 osoby bez dalších poplatků)450,- Kč/noc
malá chata (max. 4 osoby bez dalších poplatků)600,- Kč/noc
velká chata (max. 8 osob bez dalších poplatků)1400,- Kč/noc
vlastní stan do kapacity 3 osob (+ poplatky za osoby)25,- Kč/noc
vlastní stan o kapacitě nad 3 osoby (+ poplatek za osoby)50,- Kč/noc
vlastní obytný přívěs, obytný automobil (+ poplatek za osoby)75,- Kč/noc
osoba (od 15 let)25,- Kč/noc
dítě (6-14 let)15,- Kč/noc
dítě (0-6 let)zdarma
pes (paušál)50,- Kč/noc*
parkovné osobní automobil50,- Kč/noc**
parkovné motocykl25,- Kč/noc**
parkovné přívěs (kára)15,- Kč/noc
připojení na elektřinu40,- Kč/noc
* Plný poplatek za psa nepožadujeme pod podmínkou, že majitel po něm sbírá exkrementy a pes neznečišťuje ubytovací a rekreační prostory. V případě porušení této podmínky je poplatek za psa účtován ve výši 300 Kč/noc. 
** Poplatek je účtován za každý automobil či motocykl nad rámec ubytování (jedna chata = jedno auto). 
  
10% SLEVA PRO STÁLÉ HOSTY A DLOUHODOBÉ POBYTY (VÍCE JAK 6 NOCÍ). 

Ceník půjčovného:

stan do kapacity 6 osob50,- Kč/noc
spací pytel25,- Kč/noc
horské kolo45,- Kč/1 hod
pramice35,- Kč/1 hod
kánoe25,- Kč/1 hod
tenisové rakety25,- Kč/1 hod
společenské hry15,- Kč/1 hod
AKCE 2014 = pro pobyty delší jak 3 noci pramice/horské kolo každý den na 1 hod. zdarma.

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Výlety, atrakce, zábava

V blízkosti (150m) rekreační zařízení Moře, kde se celé léto konají kulturní a sportovní akce. Koupání v nedalekém rybníku Řeka (100 m), pláž pro opalování, půjčovna šlapadel a lodiček. Rybolov na okolních rybnících (možnost zajištění rybářského lístku). Turistika, houbaření, mnoho cyklotras. Návštěvy okolních historických památek: Železné Horky‎, Betlém‎, kostel sv. Jana Nepomuckého‎, Žižkova mohyla‎, židovský hřbitov‎, Zelená Hora‎, Dolní hřbitov‎, Pomník Jana Husa‎, Hlinsko v Čechách‎. Westernové městečko Šiklův mlýn nedaleko obce Zvole nad Pernštejnem. Gotický hrad Pernštejn. Pro milovníky koní je ve Slatiňanech hřebčín a muzeum.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI