Kemp a tábořiště Pelikán - Myslibořice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

 Rekreační objekt se nachází v obci Myslibořice v okrese Třebíč, 7 km od Jaroměřic nad Rokytnou. V okolí je pěkná příroda s rozsáhlými lesy, vhodná pro turistiku a cykloturistiku. V místě je pošta, obchod a pohostinství, vše ve vzdálenosti do 500m.

  V prostorách objektu jsou možnosti ubytování i se psy, vhodné pro delší pobyty, parkování osobních automobilů zajištěno. Možnost umístění karavanů.

  Velmi často je objekt využíván k různým oslavám, kdy hlavní náplní dne je rožnění selátka, pití piva, hraní ruských kuželek, či stolního tenisu. Lze využít i místní udírnu a zřídit si privátní výčep.

  Velmi často je objekt využíván k různým oslavám, kdy hlavní náplní dne je rožnění selátka, pití piva, hraní ruských kuželek, či stolního tenisu. Lze využít i místní udírnu a zřídit si privátní výčep.

 

REKREACE


 

    Okres Třebíč se rozkládá v jihozápadním cípu Českomoravské vrchoviny. Návštěvníci se zde mohou kochat četnými středověkými památkami, ať již v podobě církevních staveb, zámků nebo zřícenin hradů. Města a obce okresu a malebná krajina nabízí nepřeberné množství příležitostí pro milovníky historie, architektonických a uměleckých památek, pro turistiku, cykloturistiku i pobyt v nenarušené přírodě. Sportovně laděným návštěvníkům se otevírá možnost půjčit si kola přímo v místě areálu.

    V okresním městě Třebíč je mnoho příležitostí pro kulturní i sportovní vyžití. Dalšími místy, která stojí za návštěvu jsou Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Moravské Budějovice, Hrotovice, Mohelenská hadcová step, údolí Oslavy a Chvojnice, Přírodní park Třebíčsko, Přírodní park Rokytná, Babylon.

a toto je jádro našeho rekreačního mini střediska:

 

ROŽNĚNÍ SELÁTEK


 

    Rožnění selátek je nejatraktivnější využití rekreačního objektu Myslibořice. Nejčastěji je rožnění součástí různých oslav, sešlostí nebo jen tak z důvodů pěkně stráveného večera ve společnosti přátel. Prostor k tomu určený je zastřešen a selátko se rožní přímo v místnosti, kde společnost tráví celý večer. Společnost není ničím rušena. Současně je možné využít pingpongového stolu či ruských kuželek ke zpříjemnění chvil čekání na šťavnaté maso. O rožnění se celý večer zodpovědně stará obsluha.

    Společně se selátkem je možné objednat přímo u majitele sud piva či víno (dle vlastního výběru).

Orientační cena rožnění:   selátko cca 30 kg živé váhy

                                             (přibližně pro 15-20 osob)

Kč 3 400,--

(cena zahrnuje sele, obsluhu při rožnění, režijní náklady)

pár fotek pro lepší představu:

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

CENÍK UBYTOVÁNÍ

 

KEMP

stan………………………………..60 Kč/den

karavan…………………………...100 Kč/den

auto………………………………….60 Kč/den

dospělý…………………………….60 Kč/den

dítě (do 12 let)………………..30 Kč/den

pes……………………………………..30 Kč/den

sprcha………………………………..30 Kč/den

el.přípojka………………………….50 Kč/den

 

Penzion

1.pokoj- 3 lůžka

2.pokoj-5 lůžek

+WC,sprcha

250 Kč/lůžko a den

celoročně!!!

 

Levné ubytování

1.pokoj- 4 lůžka

2.pokoj-6 lůžek

+WC,sprcha,kuchyňka(pračka,mikrovlnná trouba,varná konvice,sporák,možno TV + přistýlky 3x)

150Kč/lůžko a den

Pouze od jara do podzimu,forma turistické ubytovny!!!

 

Stravování ve všech případech ubytování lze domluvit.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

  V horkých dnech lze čas příjemně strávit např. u Dalešické přehrady, Vranovské přehrady či u některého z četných rybníků v okolí.

Hrotovice

Dominantou Hrotovic je barokní zámek. Městečko se nachází cca 7 km od Myslibořic, lze zde navštívit hotel Sport, jehož součástí je restaurace, krytý bazén, bowling, squash atd.

Mohelenská hadcová step

Mohelenská hadcová step představuje unikátní území na hadcovém podkladu v meandru řeky Jihlavy. Na nevelké ploše se nachází výjimečné množství rostlinných a živočišných druhů.

Údolí Oslavy a Chvojnice

V přírodní rezervaci "Údolí Oslavy a Chvojnice" se střídají skalnaté ostrožny v meandrech řek, kamenná moře, lesostepi a klenové bučiny podhorského charakteru. Osídlení v minulosti připomínají zbytky středověkých hradů. Oblast je atraktivní jak pro pěší turistiku tak cykloturistiku. Podobně také přírodní parky Třebíčsko a Rokytná.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0