Krčma na náměstí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nový penzion Krčma na náměstí se nachází přímo v centru malé vesničky Tři Studně, a to hned vedle známého nejmenšího Náměstíčka v republice, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.  Penzion má kapacitu 20 lůžek. Čtyři pokoje jsou třílůžkové, jeden pokoj čtyřlůžkový  a jeden větší, šestilůžkový pokoj. V tomto pokoji jsou čtyři lůžka na zemi a dvě matrace na takzvané podestě, na kterou se leze po žebříku. Tohle spaní nahoře je velice oblíbené u dětí. Ve všech pokojích lze při uskromnění ještě přidat přistýlku. Samozřejmostí na všech pokojích jsou sociální zařízení, tedy sprcha a WC. Na pokojích je i WI-FI. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice.
 

Sportovní rybolov

Příjemnou novinkou je sportovní rybolov na rybníku Sykovec, vzdáleném cca 300m. Rybolov je možný z 36 pozic. V rybníku je pestrá násada ryb, především kapra, amura, pstruha, sivena…. a to asi 70 m3 ryb. V Sykovci jsou i trofejní kousky například dva kapři o hmotnosti 25 kg.

Sykovec nabízí dostatek místa pro klasické rybaření tak i rybaření na mušku ale i rekreaci, chytat je možno také z loděk.

Hostům je umožněno si na rybářské baště zakoupit čerstvou rybu dle aktuální nabídky.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI