Letovisko Dobrá Voda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování poskytujeme ve dvou budovách. Kdysi sloužily jako lázně. Postupně byly obě budovy rekonstruovány, poslední rozsáhlá rekonstrukce proběhla v zimním období 2006-2007. Nad hlavní budovou (v přízemí restaurace a jídelna s kapacitou 50 míst, formanka s kapacitou 30 míst a přilehlý salonek s kapacitou 20 míst) se nachází nově zrekonstruované pokoje včetně dvou rodinných apartmánů. Nad bývalou lázeňskou budovou (v přízemí salonek s otevřeným krbem, kapacita 25-40 míst) nabízíme moderní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Okna pokojů jsou situována na východ s výhledem na hladinu Hamerského rybníka. Přístup do pokojů z uzavřeného dvora přes dřevěnou pavlač zajišťuje naprosté soukromí hostů. Ve dvoře se nachází vedle přírodního ohniště s posezením také venkovní bazén, tenisový kurt a kurt na volejbal a nohejbal, uzamykatelné úschovny kol a samostatné bezbariérové apartmá s vlastním sociálním zařízením. Přes letní dny každý návštěvník jistě uvítá letní terasu, z části zastíněnou korunou vzrostlého kaštanu, kde se pohodlně usadí asi 40 osob.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zima

V zimních měsících je kopcovitá krajina Českomoravské vrchoviny vhodná nejen pro výlety na běžkách, ale i pro samotářské toulky. Udržované bežkařské tratě jsou v okolí blízkého vrchu Javořice (837m, nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny). Vždyť pro okouzlující a podmanivou krásu se celému kraji říká "Česká Kanada".
Příznivci sjezdového lyžování jistě nepohrdnou 300m dlouhou sjezdovou tratí s vlekem (asi 2km od objektu), která muže sloužit např. jako výcvikový svah.
Bude-li zima přát mrazivému počasí, můžete si zabruslit na přilehlém Hamerském rybníku, popřípadě vyhledat umělý led na zimním stadionu v nedaleké Telči.
Při zimním výletu do Jindřichova Hradce či do Jihlavy jistě přijde vhod návštěva krytého bazénu se všemi radovánkami.

Dále nabízíme prostory a servis pro svatební hostiny, rodinné oslavy, obchodní jednání apod.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI