Letovisko Dobrá Voda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování poskytujeme ve dvou budovách. Kdysi sloužily jako lázně. Postupně byly obě budovy rekonstruovány, poslední rozsáhlá rekonstrukce proběhla v zimním období 2006-2007. Nad hlavní budovou (v přízemí restaurace a jídelna s kapacitou 50 míst, formanka s kapacitou 30 míst a přilehlý salonek s kapacitou 20 míst) se nachází nově zrekonstruované pokoje včetně dvou rodinných apartmánů. Nad bývalou lázeňskou budovou (v přízemí salonek s otevřeným krbem, kapacita 25-40 míst) nabízíme moderní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Okna pokojů jsou situována na východ s výhledem na hladinu Hamerského rybníka. Přístup do pokojů z uzavřeného dvora přes dřevěnou pavlač zajišťuje naprosté soukromí hostů. Ve dvoře se nachází vedle přírodního ohniště s posezením také venkovní bazén, tenisový kurt a kurt na volejbal a nohejbal, uzamykatelné úschovny kol a samostatné bezbariérové apartmá s vlastním sociálním zařízením. Přes letní dny každý návštěvník jistě uvítá letní terasu, z části zastíněnou korunou vzrostlého kaštanu, kde se pohodlně usadí asi 40 osob.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zima

V zimních měsících je kopcovitá krajina Českomoravské vrchoviny vhodná nejen pro výlety na běžkách, ale i pro samotářské toulky. Udržované bežkařské tratě jsou v okolí blízkého vrchu Javořice (837m, nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny). Vždyť pro okouzlující a podmanivou krásu se celému kraji říká "Česká Kanada".
Příznivci sjezdového lyžování jistě nepohrdnou 300m dlouhou sjezdovou tratí s vlekem (asi 2km od objektu), která muže sloužit např. jako výcvikový svah.
Bude-li zima přát mrazivému počasí, můžete si zabruslit na přilehlém Hamerském rybníku, popřípadě vyhledat umělý led na zimním stadionu v nedaleké Telči.
Při zimním výletu do Jindřichova Hradce či do Jihlavy jistě přijde vhod návštěva krytého bazénu se všemi radovánkami.

Dále nabízíme prostory a servis pro svatební hostiny, rodinné oslavy, obchodní jednání apod.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI