M - penzion

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

M Penzion v Moravských Budějovicích nabízí ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města. Velkou výhodou je vlastní uzavřené parkoviště, možnost nákupu v nedalekém supermarketu či návštěva blízké restaurace s vinárnou a bowlingem. Provozujeme ubytovací a rekreační služby, nabízíme ubytování v příjemném prostředí penzionu v Moravských Budějovicích a v rekreačních chatách v turisticky atraktivní oblasti Vranovské přehrady. Penzion nabízí dvou a třílůžkové pokoje s  vlastním sociálním zařízením a televizí, kuchyňský kout s lednicí ve společných prostorách, vlastní uzavřené parkoviště. Nabízíme lené ubytování pro firmy i jednotlivce v ubytovně Elman v Moravských Budějovicích. V ubytovně je společná kuchyň, společenská místnost s televizí, a sociální zařízení. Ubytovna nabízí možnost ubytování v dovoulůžkových až pětilůžkových pokojích. Celková kapacita ubytovny je 19 lůžek.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI