M - penzion

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

M Penzion v Moravských Budějovicích nabízí ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města. Velkou výhodou je vlastní uzavřené parkoviště, možnost nákupu v nedalekém supermarketu či návštěva blízké restaurace s vinárnou a bowlingem. Provozujeme ubytovací a rekreační služby, nabízíme ubytování v příjemném prostředí penzionu v Moravských Budějovicích a v rekreačních chatách v turisticky atraktivní oblasti Vranovské přehrady. Penzion nabízí dvou a třílůžkové pokoje s  vlastním sociálním zařízením a televizí, kuchyňský kout s lednicí ve společných prostorách, vlastní uzavřené parkoviště. Nabízíme lené ubytování pro firmy i jednotlivce v ubytovně Elman v Moravských Budějovicích. V ubytovně je společná kuchyň, společenská místnost s televizí, a sociální zařízení. Ubytovna nabízí možnost ubytování v dovoulůžkových až pětilůžkových pokojích. Celková kapacita ubytovny je 19 lůžek.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI