Pension Klokočí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy. Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi). V každém pokoji je možnost přistýlky. Jeden z pokojů umožňuje ubytování tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením a má samostatný přístup přímo z parkoviště. Součástí penzionu je i stylová restaurace s provozní dobou od 10 do 22 hodin. Prostor penzionu i restaurace je nekuřácký. Restaurant Klokočí nabízí uspořádání slavnostních menu a rautů. Na míru Vám sestavíme gastronomický zážitek podle Vašich představ tak, abyste svým blízkým nebo obchodním partnerům mohli dát najevo, jak si jich vážíte. Pension a restaurant Klokočí je ideálním místem pro uspořádání Vaší svatební hostiny. Nabízíme Vám možnost uspořádat Vaše školení, TeamBuildingové, či jiné aktivity v prostorách našeho pensionu. Celkovou ubytovací kapacitu našeho pensionu (19 míst včetně přistýlek) jsme v případě potřeby schopni navýšit o kapacitu dvou chalup v přímém sousedství našeho pensionu (dalších 14 míst).
 

Svým hostům nabízímě navíc i tyto služby

 •     k dispozici je kolárna, resp. lyžárna
 •     v pensionu je k dispozici relaxační centrum-sauna, whirpool, odpočívárna. Cena za pobyt v relaxačním centru je 550 Kč/hod. (paušál pro 1-6 osob)
 •     připojení zdarma k internetu (pevné i WiFi)
 •     na vyžádání Vám zajistíme projížďky na koních (od 300,- Kč/hodinu)
 •     sportovní i relaxační masáže
   

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI