Pension Klokočí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy. Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi). V každém pokoji je možnost přistýlky. Jeden z pokojů umožňuje ubytování tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením a má samostatný přístup přímo z parkoviště. Součástí penzionu je i stylová restaurace s provozní dobou od 10 do 22 hodin. Prostor penzionu i restaurace je nekuřácký. Restaurant Klokočí nabízí uspořádání slavnostních menu a rautů. Na míru Vám sestavíme gastronomický zážitek podle Vašich představ tak, abyste svým blízkým nebo obchodním partnerům mohli dát najevo, jak si jich vážíte. Pension a restaurant Klokočí je ideálním místem pro uspořádání Vaší svatební hostiny. Nabízíme Vám možnost uspořádat Vaše školení, TeamBuildingové, či jiné aktivity v prostorách našeho pensionu. Celkovou ubytovací kapacitu našeho pensionu (19 míst včetně přistýlek) jsme v případě potřeby schopni navýšit o kapacitu dvou chalup v přímém sousedství našeho pensionu (dalších 14 míst).
 

Svým hostům nabízímě navíc i tyto služby

 •     k dispozici je kolárna, resp. lyžárna
 •     v pensionu je k dispozici relaxační centrum-sauna, whirpool, odpočívárna. Cena za pobyt v relaxačním centru je 550 Kč/hod. (paušál pro 1-6 osob)
 •     připojení zdarma k internetu (pevné i WiFi)
 •     na vyžádání Vám zajistíme projížďky na koních (od 300,- Kč/hodinu)
 •     sportovní i relaxační masáže
   

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI