Penzion Anděl - Dolní Smrčné

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion leží v ekologicky nejčistší­oblasti republiky - Vysočině, lemován řekou Jihlavou a obklopen lesy. Je dostupný autem po celý rok. Kapacita penzionu je 30 lůžek (možnost rozšíření kapacity o samostatný apartmán Vysočina s 10 lůžky). K dispozici je 7× dvoulůžkový a 4× čtyřlůžkový pokoj. Útulná patrová vila je svou polohou a vybavením ideální pro skupinu přátel nebo velkou rodinu. Svou rozlohou umožňuje strávit dovolenou na zahradě u bazénu, při společenských hrách nebo v případě nepříznivého počasí­ v prostorách penzionu. Pro společná posezení u TV/SAT je v penzionu zařízena útulná společenská místnost v patře, zatímco v přízemí se hosté rádi zdržují ve stylové jídelně s krbovými a kachlovými kamny. K dispozici je dále ping pongový stůl a poolový kulečník, v případě potřeby dvě vzájemně propojené místnosti pro akce typu seminář, konference. V létě hosté využijí rozlehlou zahradu o velikosti 1200 m2 s krytým bazénem o rozměru 8 × 3,5 m, otevřenou stinnou terasu nebo krytou terasu s kamenným grilem na barbecue. Zahrada díky své rozloze a umístění nabízí dokonalé soukromí pro akce všeho druhu.
 

Sportovní využití:

Řeka, rybolov, houby, turistické a cyklotrasy, běžecké tratě, uměle dosněžovaná sjezdovka v Lukách nad Jihlavou (3 vlakové zastávky od penzionu), tenisový kurt v místě.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI