Penzion Anděl - Dolní Smrčné

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion leží v ekologicky nejčistší­oblasti republiky - Vysočině, lemován řekou Jihlavou a obklopen lesy. Je dostupný autem po celý rok. Kapacita penzionu je 30 lůžek (možnost rozšíření kapacity o samostatný apartmán Vysočina s 10 lůžky). K dispozici je 7× dvoulůžkový a 4× čtyřlůžkový pokoj. Útulná patrová vila je svou polohou a vybavením ideální pro skupinu přátel nebo velkou rodinu. Svou rozlohou umožňuje strávit dovolenou na zahradě u bazénu, při společenských hrách nebo v případě nepříznivého počasí­ v prostorách penzionu. Pro společná posezení u TV/SAT je v penzionu zařízena útulná společenská místnost v patře, zatímco v přízemí se hosté rádi zdržují ve stylové jídelně s krbovými a kachlovými kamny. K dispozici je dále ping pongový stůl a poolový kulečník, v případě potřeby dvě vzájemně propojené místnosti pro akce typu seminář, konference. V létě hosté využijí rozlehlou zahradu o velikosti 1200 m2 s krytým bazénem o rozměru 8 × 3,5 m, otevřenou stinnou terasu nebo krytou terasu s kamenným grilem na barbecue. Zahrada díky své rozloze a umístění nabízí dokonalé soukromí pro akce všeho druhu.
 

Sportovní využití:

Řeka, rybolov, houby, turistické a cyklotrasy, běžecké tratě, uměle dosněžovaná sjezdovka v Lukách nad Jihlavou (3 vlakové zastávky od penzionu), tenisový kurt v místě.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI