Penzion Čertův kámen

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Čertův kámen naleznete v centru Vysočiny, u Žďáru nad Sázavou. Svojí polohou je vhodný nejen pro rodinnou dovolenou, ale i aktivní sportovní dovolenou a pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, atd. V penziónu je útulná nekuřácká společenská místnost s TV. V sezoně je také otevřena hospůdka s občerstvením a především s výborným čepovaným pivem. V zimě nabízíme romantické intimní posezení u praskajícího krbu. V létě Vás překvapíme letní zahrádkou. V areálu penzionu je Vám k dispozici volejbalové asfaltové hřiště. Kapacita ubytování je 15 lůžek v 6 dvouůžkových pokojích a jednom apartmánu, s možností přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a toaletu.
 

VYBAVENÍ PENZIONU

 •     samozřejmostí je volné parkování v okolí penzionu
 •     v létě je možné strávit příjemný čas na zahradě u ohně
 •     společenská místnost vybavená stylovým nábytkem je vhodná k posezení s přáteli ...
 •     večer lze posedět v útulné hospůdce u krbu
 •     cyklistika patří v poslední době k velmi oblíbeným sportům a proto zde poskytujeme úschovnu kol
 •     kromě toho penzion poskytuje množství dalších služeb např. zapůjčení vybavení pro stolní tenis,stolní fotbal, volejbal ap. ...
 •     součástí každého pokoje je koupelna (sprchový kout + wc), lednička, radiobudík a TV
 •     je zde možnost vlastního stravování v plně vybavené kuchyni

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

V areálu je Vám k dispozici volejbalové asfaltové hřiště.

Blízko penzionu je přírodní rybník s názvem Pstružák, který je vhodný k plavání.Příznivci windsurfingu mohou zdokonalovat svoje umění na vodní ploše Velkého Dářka, případně Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou. Tím však výčet vodních ploch vhodných k aktivní rekreaci zdaleka nekončí...

"Čertův kámen" je také ideální základna pro turisty, kteří chtějí poznat krásy Vysočiny. K poznání našeho kraje můžete využít množství bezpečných a kvalitně značených turistických tras.

Rovněž příznivci cykloturistiky si přijdou na své a to jak na silničních, tak i na horských kolech...

V zimním období jistě oceníte zdejší sněhové podmínky ideální pro výlety na běžkách nebo můžete využít 9 km vzdálenou sjezdovku v Novém Městě na Moravě, případně 15 km vzdálenou sjezdovku v Hlinsku či Svratce.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI