Penzion Chalupa Pohádka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Chalupa Pohádka se nachází na okraji malebné vesničky Jimramovské Pavlovice v CHKO Žďárské vrchy v přírodním parku Svratecká hornatina ve výšce 600m n.m. Celoroční provoz penzionu Vám nabízí prožití opravdu pohádkové dovolené v jakémkoli ročním období. Vybavení a služby penzionu jsou plně specializovány na pobyty rodin s dětmi. Stylové komfortně vybavené apartmány s celkovou kapacitou 30 lůžek, společenská místnost s barem, klavírem, krbem a kulečníkem. Nová velká herna pro děti, WIFI, zahrada a velké dětské hřiště s bazénem, wellness centrum a parkování přímo u objektu na oploceném pozemku. To vše Vám umožní prožít klidnou a díky své relativně malé kapacitě odpočinkovu a téměř rodinnou dovolenou v prostření krásné Vysočiny. Penzion Chalupa Pohádka - Vaše dovolená na Vysočině. Pobyt poskytuje i pro školy v přírodě mateřské školy. K dispozici je dětský koutek, hřiště a plno jiných pro děti. K dispozici je také wellness.

 

Vinárna s barem

Aby Vaše dovolená byla opravdu pohádková, rádi Vás obsloužíme na baru naší vinárny, kde nabízíme točené pivo, různé druhy alko i naelko nápojů, míchané drinky pro děti i dospělé. Rovněž připravujeme několik druhů výborné italské kávy a další teplé nápoje dle nabídky. V nabídce máme také vinikající moravská vína a drobné pochutiny.

Okouzlující a intimní atmosféru navodí hřejivý krb. Dostatek prostoru pro společné posezení, zábavu a taneček naleznete právě zde. Kulečníkový stůl Vám i pro případnou nepřízeň počasí bude vítaným společníkem.

Animační programy

Animační programy mimo již zveřejněných akcí  lze kdykoli individuálně dohodnout. Minimální počet 5 dětí. Animační program cena : 150,- Kč / dítě, doprovod zdarma. Všechny anim.programy jsou koncipované s ohledem na věk dětí. Naší snahou je, aby se zabavily i ty nejmenší děti ( např. s razítky Stampo Baby krásně pracují děti od 18 měs.) Chceme, aby každá aktivita, byla pro děti zábavou, poučením, rozvojem jejich pohybových a vědomostních dovedností. Velký důraz klademe na to, aby se děti snažily uvědomovat si sílu kamarádství i sounáležitost rodiny. Všechny děti za jejich snahu a šikovnost vždy odměníme drobnými dárky.

Pro děti

Na svoji dovolenou si s sebou nemusíte vozit žádné barely s kojeneckou vodou. Voda, kterou zde máme splňuje parametry vhodné pro kojence.

Pro naše nejmenší máme k dispozici:

 •     5  ks jídelních  židliček
 •     6  ks dětských postýlek
 •     1 ks dětská chůvička - zapůjčení 70,- Kč/den
 •     přebalovací pult + dětská vanička
 •     odrážedla
 •     krásná velká dětská herna
 •     rehabilitační kuličkový bazén
 •     hrací deka pro miminka
 •     dětské chodítka
 •     hračky na písek (máme jich opravdu hodně)
 •     hračky pro hraní doma
 •     nočníčky (v každém apartmánu)
 •     stupínky k umyvadlům (v každém apartmánu)

Dětské postýlky

Pro mininka máme k dispozici 6 kusů dětských postýlek. (4 dřevěné + 2 cestovní). I v cestovních postýlkách je matrace ! Krásné, pohádkové a voňavé ložní povlečení je pro naše nejmeší klienty připraveno ZDARMA. Svůj požadavek na dětskou postýlku uveďte v poznámce Vaší objednávky pobytu. Dětské postýlky jsou určeny dětem do 2 let.

Sladké sny v Pohádce

Jako v opravdové pohádce, kde se plní i ta nejtajnější přání, tak i u nás se snažíme pro Vaše děti připravit něco navíc, něco vyjímečného za co nemusíte připlácet ani korunu.

Pokud nám do Vaší objednávky napíšete kolik k nám přijede chlapečků a kolik holčiček, nachystáme pro ně ložní povlečení s pohádkovými motivy.

Stravování dětí

Nabízíme klasickou českou kvalitní domácí kuchyni. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních domácích surovin a s ohledem na naše malé strávníky jsou jídla méně solená a kořeněná. Každý den připravujeme jednotné menu, sestavené podle Vašich nejčastějších přání a požadavků. Největší mňamkou dětí jsou pohádkové radostníčky a wafličky - zvířátka. O letních prázdninách dětem vaří samé pohádkové postavičky, takže se mohou těšit třeba na bramboračku dráčka Mráčka, nebo na výbornou polévku princezny Nudličky. Maminky jsou mnohdy překvapeny, jak jejich dítě krásně jí a my zase máme velkou radost, že dětem u nás v Pohádce chutná ! Pro malé děti jsou k dispozici jídelní židličky.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI