Penzion Horácko Tři Studně

 

Informace

Popis

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících. V našem penzionu je pro Vás připraveno celkem 63 lůžek v 15 ti pokojích i apartmánech: 12 x 2-lůžkový pokoj se dvěmi plnohodnotnými přistýlkami, 2 x 5-lůžkové standardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji, 1 x 5-lůžkové nadstandardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji a obývacím pokojem/pracovnou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC, čtyřlůžkové pokoje navíc lodžiemi. V přízemí naleznete společenskou místnost s projekční technikou, příjemný Lounge bar s krbem a letní terasou, šipkami a TV. Ve sníženém přízemí je pro Vás připravena útulná relaxační tělocvična se stolním tenisem a dále salonek s krbem, kde můžete být i mírně hlučnější a přitom nebudete rušit ostatní ubytované hosty. V nových objektech sníženého přízemí je k dispozici i moderní wellness se saunou, vířivkou a relaxační mistností s infra ohřevem.

 

Lounge Bar a sezonní speciality

Nejen pro naše ubytované hosty ale i všechny kolemjdoucí či projíždějící návštěvníky je každý den otevřen moderní Lounge Bar s panoramatickým krbem, který zahřeje srdce nejednoho návštěvníka, a velkou letní vyvýšenou terasou s překrásným výhledem do přírody. Na baru naleznete širokou nabídku teplých a studených, alkoholických a nealkoholických a míchaných nápojů.

Lounge Bar také každý den nabízí návštěvníkům nabídku vyhlášených sezonních specialit. Přijďte v zimním chladném či letním horkém období ochutnat naší nabídku domácí pizzy, steakových minutek, pečených specialit jakou jsou žebra či domácí kachní paštika a mnohé další láhůdky k pivu či vínu . Samozřejmě myslíme i na Vaše nejmenší, i pro ně jsou připraveny vybrané pokrmy.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI