Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Horácko Tři Studně

 

 

Informace

Popis

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících. V našem penzionu je pro Vás připraveno celkem 63 lůžek v 15 ti pokojích i apartmánech: 12 x 2-lůžkový pokoj se dvěmi plnohodnotnými přistýlkami, 2 x 5-lůžkové standardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji, 1 x 5-lůžkové nadstandardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji a obývacím pokojem/pracovnou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC, čtyřlůžkové pokoje navíc lodžiemi. V přízemí naleznete společenskou místnost s projekční technikou, příjemný Lounge bar s krbem a letní terasou, šipkami a TV. Ve sníženém přízemí je pro Vás připravena útulná relaxační tělocvična se stolním tenisem a dále salonek s krbem, kde můžete být i mírně hlučnější a přitom nebudete rušit ostatní ubytované hosty. V nových objektech sníženého přízemí je k dispozici i moderní wellness se saunou, vířivkou a relaxační mistností s infra ohřevem.

 

Lounge Bar a sezonní speciality

Nejen pro naše ubytované hosty ale i všechny kolemjdoucí či projíždějící návštěvníky je každý den otevřen moderní Lounge Bar s panoramatickým krbem, který zahřeje srdce nejednoho návštěvníka, a velkou letní vyvýšenou terasou s překrásným výhledem do přírody. Na baru naleznete širokou nabídku teplých a studených, alkoholických a nealkoholických a míchaných nápojů.

Lounge Bar také každý den nabízí návštěvníkům nabídku vyhlášených sezonních specialit. Přijďte v zimním chladném či letním horkém období ochutnat naší nabídku domácí pizzy, steakových minutek, pečených specialit jakou jsou žebra či domácí kachní paštika a mnohé další láhůdky k pivu či vínu . Samozřejmě myslíme i na Vaše nejmenší, i pro ně jsou připraveny vybrané pokrmy.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI