Penzion Jerra

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Jerra se nachází v kraji Vysočina, v malé vesničce Řemenov, 3 km od okresního města Pelhřimov. Poloha penzionu a jeho vybavení umožňuje ubytování jak jednotlivcům při služebních cestách, tak i rodinám víkendové či prázdninové pobyty. Klientům jsou k dispozici 4 pokoje se 2 – 3 lůžky, 2 koupelny, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s krbem, televizí, satelitem. Penzion pronajímáme jako celek. Jednotlivcům či pracovním skupinám na jejich služebních cestách nabízí pobyt v penzionu po namáhavém pracovním dni relaxaci v klidném prostředí, rodiny s dětmi zde naleznou klidný pobyt na čerstvém vzduchu uprostřed přírody. Do nového dne se zde v letních měsících probouzíte při zpěvu ptáků, při troše štěstí lze spatřit srnky popř. i jinou lesní zvěř. Sportovní vyžití u nás a využití vašeho volného času záleží pouze a jenom na Vaší fantazii. K dispozici mají naši klienti za příznivého počasí posezení na terase s možností grilování, hřiště pro míčové hry (fotbal, volejbal, basketbal, nohejbal, badminton…….) , v letních měsících ( květen – srpen) je v provozu venkovní bazén. Milovníci rybaření si zde přijdou také na své. V areálu penzionu je menší rybník s možností rybaření. Okolí penzionu je vhodné i k cykloturistice (kola lze zapůjčit na místě), pěší turistice, v zimních měsících k běhu na lyžích, popř. na Křemešníku k sjezdovému lyžování.
 

Nabízené doplňkové služby:

  •     možnost zajištění dopravy (celodenní výlety)
  •     nakupování
  •     půjčovna kol a skútrů
  •     dovážka pizzy popř. jiného občerstvení
  •     na objednávku lze zajistit grilování selete

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI