Penzion Jerra

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Jerra se nachází v kraji Vysočina, v malé vesničce Řemenov, 3 km od okresního města Pelhřimov. Poloha penzionu a jeho vybavení umožňuje ubytování jak jednotlivcům při služebních cestách, tak i rodinám víkendové či prázdninové pobyty. Klientům jsou k dispozici 4 pokoje se 2 – 3 lůžky, 2 koupelny, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s krbem, televizí, satelitem. Penzion pronajímáme jako celek. Jednotlivcům či pracovním skupinám na jejich služebních cestách nabízí pobyt v penzionu po namáhavém pracovním dni relaxaci v klidném prostředí, rodiny s dětmi zde naleznou klidný pobyt na čerstvém vzduchu uprostřed přírody. Do nového dne se zde v letních měsících probouzíte při zpěvu ptáků, při troše štěstí lze spatřit srnky popř. i jinou lesní zvěř. Sportovní vyžití u nás a využití vašeho volného času záleží pouze a jenom na Vaší fantazii. K dispozici mají naši klienti za příznivého počasí posezení na terase s možností grilování, hřiště pro míčové hry (fotbal, volejbal, basketbal, nohejbal, badminton…….) , v letních měsících ( květen – srpen) je v provozu venkovní bazén. Milovníci rybaření si zde přijdou také na své. V areálu penzionu je menší rybník s možností rybaření. Okolí penzionu je vhodné i k cykloturistice (kola lze zapůjčit na místě), pěší turistice, v zimních měsících k běhu na lyžích, popř. na Křemešníku k sjezdovému lyžování.
 

Nabízené doplňkové služby:

  •     možnost zajištění dopravy (celodenní výlety)
  •     nakupování
  •     půjčovna kol a skútrů
  •     dovážka pizzy popř. jiného občerstvení
  •     na objednávku lze zajistit grilování selete

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI