Penzion Jimram

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion „ Jimram“, který byl vybudován přestavbou měšťanského domu, se nachází na náměstí malebného městečka Jimramov v údolí při soutoku pstruhové řeky Svratka a řeky Fryšávka. Naše apartmány jsou koncipovány jako ložnice a obývací místnost s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, toaleta. Ve všech apartmánech je možnost připojení na WiFi internet zdarma. Součástí komplexu je restaurace, kde se podává snídaně. Restaurace je otevřena i pro veřejnost. Možnost objednání obědů i večeří dle jídelního lístku. K dispozici je též společenská místnost pro cca. 80 osob, kde je možno pořádat soukromé oslavy, firemní večírky, školení. Plná kapacita ubytování je 33 osob,  k dispozici je skládací dětská postýlka.

 

V okolí jsou značené turistické trasy a cyklostezky. V zimě běžecké stopy. Těsně za zahradou, která je součástí komplexu, protéká řeka Svratka se „pstruhovou vodou“. 10 minut autem je lyžařský vlek v Novém Jimramově nebo Dalečíně.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI