Penzion Jimram

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion „ Jimram“, který byl vybudován přestavbou měšťanského domu, se nachází na náměstí malebného městečka Jimramov v údolí při soutoku pstruhové řeky Svratka a řeky Fryšávka. Naše apartmány jsou koncipovány jako ložnice a obývací místnost s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, toaleta. Ve všech apartmánech je možnost připojení na WiFi internet zdarma. Součástí komplexu je restaurace, kde se podává snídaně. Restaurace je otevřena i pro veřejnost. Možnost objednání obědů i večeří dle jídelního lístku. K dispozici je též společenská místnost pro cca. 80 osob, kde je možno pořádat soukromé oslavy, firemní večírky, školení. Plná kapacita ubytování je 33 osob,  k dispozici je skládací dětská postýlka.

 

V okolí jsou značené turistické trasy a cyklostezky. V zimě běžecké stopy. Těsně za zahradou, která je součástí komplexu, protéká řeka Svratka se „pstruhovou vodou“. 10 minut autem je lyžařský vlek v Novém Jimramově nebo Dalečíně.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI