Penzion Myslov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Myslov - rodinná farma s agroturistikou, levné ubytování na Vysočině.  V penzionu nabízíme možnost ubytování ve 4 trojlůžkových pokojích (ve třech pokojích lze přidat lůžko), ve 3 dvoulůžkových pokojích, v apartmánu pro 7 osob (pozn. apartmán je v současné době dlouhodobě pronajat), ve dvoulůžkovém pokoji zařízeném bezbariérově. Dva trojlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, další dva trojlůžkové pokoje mají společné sociální zařízení a pro všechny tři dvoulůžkové pokoje je sociální zařízení společné (6 sprchových koutů a 4 toalety), samozřejmě oddělené pro pány a dámy. V apartmánu jsou dva pokoje, kuchyň a sociální zařízení. Pokoj zařízený bezbariérově je vybaven vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Stravování zatím neposkytujeme, pro všechny ubytované je k dispozici společná kuchyňka s lednicí, mrazákem, sporákem, myčkou a pračkou, příp. pro Vás po domluvě zajistíme i stravování. Kromě ubytování vám můžeme nabídnout relaxační masáže přímo v pohodlí penzionu! Na Vaše přání zajistíme služby kosmetičky, kadeřnice nebo pedikérky.

 

V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku, rybaření, houbaření, najdete u nás vyžití pro děti - pískoviště, houpačky,skluzavku, lezeckou stěnu, k zapůjčení máme dětská kola i kola pro dospělé. Zajistíme projížďky na koních pod sedlem i v kočáře v krásné přírodě pod Křemešníkem.

Hned vedle penzionu je příjemné posezení s ohništěm a grilem. Nabízíme masáže Shiatsu, Reiki atd. přímo  pohodlí penzionu. V případě zájmu a po dohodě zajistíme služby kosmetičky, kadeřnice a pedikérky.

Můžete u nás pořádat rodinné oslavy, školení i firemní akce. Přijeďte k nám a určitě strávíte nezapomenutelnou dovolenou podle svých představ!

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI