Penzion Myslov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Myslov - rodinná farma s agroturistikou, levné ubytování na Vysočině.  V penzionu nabízíme možnost ubytování ve 4 trojlůžkových pokojích (ve třech pokojích lze přidat lůžko), ve 3 dvoulůžkových pokojích, v apartmánu pro 7 osob (pozn. apartmán je v současné době dlouhodobě pronajat), ve dvoulůžkovém pokoji zařízeném bezbariérově. Dva trojlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, další dva trojlůžkové pokoje mají společné sociální zařízení a pro všechny tři dvoulůžkové pokoje je sociální zařízení společné (6 sprchových koutů a 4 toalety), samozřejmě oddělené pro pány a dámy. V apartmánu jsou dva pokoje, kuchyň a sociální zařízení. Pokoj zařízený bezbariérově je vybaven vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Stravování zatím neposkytujeme, pro všechny ubytované je k dispozici společná kuchyňka s lednicí, mrazákem, sporákem, myčkou a pračkou, příp. pro Vás po domluvě zajistíme i stravování. Kromě ubytování vám můžeme nabídnout relaxační masáže přímo v pohodlí penzionu! Na Vaše přání zajistíme služby kosmetičky, kadeřnice nebo pedikérky.

 

V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku, rybaření, houbaření, najdete u nás vyžití pro děti - pískoviště, houpačky,skluzavku, lezeckou stěnu, k zapůjčení máme dětská kola i kola pro dospělé. Zajistíme projížďky na koních pod sedlem i v kočáře v krásné přírodě pod Křemešníkem.

Hned vedle penzionu je příjemné posezení s ohništěm a grilem. Nabízíme masáže Shiatsu, Reiki atd. přímo  pohodlí penzionu. V případě zájmu a po dohodě zajistíme služby kosmetičky, kadeřnice a pedikérky.

Můžete u nás pořádat rodinné oslavy, školení i firemní akce. Přijeďte k nám a určitě strávíte nezapomenutelnou dovolenou podle svých představ!

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI