Penzion Najdek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Najdek byl postaven v roce 1998 na místě starého vodního mlýna z počátku 17. století. Nachází se na Českomoravské vysočině v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v okrajové části obce Hamry nad Sázavou. Téměř pod okny protéká řeka Sázava. Okolí je protkáno kilometry lesních cest, cyklostezek i lyžařských tras. V blízkém okolí objevíte řadu významných kulturních památek a přírodních krás. Nabízíme vkusně zařízené pokoje - 18 lůžek + přistýlky,, 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá s vanou. K dispozici dětská rozkládací postýlka. SAT TV ( LED ), WiFi v celém objektu zdarma. Naše restaurace nabízí při standartním rozmístění stolů 37 míst k sezení. K dispozici máme 2 dětské sedačky. Prostory restaurace umožňují variabilní sestavení stolů pro pořádání akcí různého typu, např. svateb a rodinných oslav s možností využití salonku pro hudbu a tanec. Nekuřácká restaurace s možností kouření na baru. Přístup do restaurace i ostatních prostor je bezbariérový a je umožněn i vstup s kočárky. Pro cyklisty jsou u vchodu nachystány stojany na kola.

Nekuřácký salonek

Salonek je používán pro podávání snídaní, rodinné oslavy, firemní školení i pro běžný provoz.
Kapacita salonku je cca 20 míst.
Salonek je ozvučen, přes zesilovač a je možno připojit různá audio zařízení.
Na zeď lze promítat z dataprojektoru, rádi zapůjčíme i flipchart.

Venkovní zahrádka u salonku

V letních měsících nabízíme klidné posezení s výhledem do zahrady penzionu a na blízký les.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI