Penzion Najdek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Najdek byl postaven v roce 1998 na místě starého vodního mlýna z počátku 17. století. Nachází se na Českomoravské vysočině v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v okrajové části obce Hamry nad Sázavou. Téměř pod okny protéká řeka Sázava. Okolí je protkáno kilometry lesních cest, cyklostezek i lyžařských tras. V blízkém okolí objevíte řadu významných kulturních památek a přírodních krás. Nabízíme vkusně zařízené pokoje - 18 lůžek + přistýlky,, 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá s vanou. K dispozici dětská rozkládací postýlka. SAT TV ( LED ), WiFi v celém objektu zdarma. Naše restaurace nabízí při standartním rozmístění stolů 37 míst k sezení. K dispozici máme 2 dětské sedačky. Prostory restaurace umožňují variabilní sestavení stolů pro pořádání akcí různého typu, např. svateb a rodinných oslav s možností využití salonku pro hudbu a tanec. Nekuřácká restaurace s možností kouření na baru. Přístup do restaurace i ostatních prostor je bezbariérový a je umožněn i vstup s kočárky. Pro cyklisty jsou u vchodu nachystány stojany na kola.

Nekuřácký salonek

Salonek je používán pro podávání snídaní, rodinné oslavy, firemní školení i pro běžný provoz.
Kapacita salonku je cca 20 míst.
Salonek je ozvučen, přes zesilovač a je možno připojit různá audio zařízení.
Na zeď lze promítat z dataprojektoru, rádi zapůjčíme i flipchart.

Venkovní zahrádka u salonku

V letních měsících nabízíme klidné posezení s výhledem do zahrady penzionu a na blízký les.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI